Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonya mit hoz a jézuska...

Karácsonya mit hoz a jézuska a babátoknak?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem. Ruha van egy csomó, játék is, plüsse is van a 9 hónapos kislányomnak. Ti mit adtok mikulásra, illetve karácsonyra? Segítsetek nekem ötletet adni!

2018. dec. 5. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát 9 hónaposan még nagyon nem fogja fel mit kap ezért játékon kívül mást nem érdemes.
2018. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyra ezt kapja a hozzá illeszthető hengerrel együtt:


[link]


Illetve készítek neki egy könyvet, amiben ismert óvodás gyerekdalokat fűzök egybe, mert szereti, ha énekelek neki.


Mikulásra kölesgolyót kap (imádja), illetve egy olyan Kindert, amiben plüss rénszarvas van, hogy ne csak az apjának legyen haszna belőle.:)


Esetleg ha nem vettél még, megpróbálnék mikulásra babapudingot, Rossmannban és DM-ben is lehet kapni.

2018. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a sátor maszóalagúttal nekünk is bejött. A kisfiam 10 hosan karira tavaly pont ilyet kapott, és emellé egy formabedobós húzogatható autót. Mindkettővel a mai napig játszik. Vmi kis húzogatós játék vagy fa kocka amiből tud majd építeni addig meg lerombolhatja amit te építesz.
2018. dec. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sütnék mondjuk Mikulás, rénszarvas, száncsengő alakú aprósüteményt.. 9 hónapos nem fogja fel a lényeget még.. Majd 2 év körül.
2018. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi egy évesek vagyunk. Igazából nem rég volt szülinapja és keresztelő is igy nagyon sok játékot kapott. Ezért csak hasznos dolgot vettem neki. Mikulásra kötött ronda pulcsit,Mikulás csomagot, gyümölcsöt. Karácsonyra fából készült játékot memóriát és forma kirakóst, meg valamilyen ruhát amire épp szüksége van.
2020. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!