Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak szerintem hülyeség ez az...

Csak szerintem hülyeség ez az osztályos karácsonyozás?

Figyelt kérdés
Én kihúzok valakit, nor a is igényes ajándékot adok neki, de én cserébe szinte semmit nem kapok mert mindig olyan húz ki aki vagy be se jön aznap a suliba vagy ad max egy csokit. Most nem az van hogy mint egy óvodás hisztizek h nem kapok ajándékot de amit én adok, az azért pénzbe kerül és KÖTELEZŐ, amit cserébe kapok meg egy nagy lószar se. Szóval értitek, ez így nagyon nem fair.

2018. dec. 6. 14:39
 1/10 Gabesz077 válasza:
80%
Adj te is valami kis apróságot ha ez zavar. Amúgy szerintem is hülyeség ez az ajándékozás főleg ha olyat húzol akit esetleg nem is kedvelsz
2018. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Így hülyeség valóban. Nálunk egyszer volt. Másodszorra már csak azok között, akik akarták, kb. az osztály fele. Harmadik évben már egyáltalán nem volt :)
2018. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
58%

Én kihúztam a bullymat, szóval hidd el, van rosszabb a "nem kapok ajándekotnál"... :(

Boldog Mikulást!

2018. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Én pontosan ezért nem vettem részt ebben.
2018. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Még az egész jó, ahol megkérdezik (gondolom, az ofő), hogy ki szeretne részt venni benne.

Nálunk anno kötelező volt, a többség utálta.

2018. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Múltkor volt egy ilyen kérdés. Van pár durva tapasztalat. Szerintem is meg kéne szüntetni, semmi értelme. Pont amiatt amit te is írtál kérdező.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

2018. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Nalunk is ez volt mindig


Én adtam egy sracnak jó kis ajándékokat az meg adott valaki másnak 2db kicsi cheetos chipset...

Én nem emlékszem mit kaptam de nem voltam megelegedve én se..

2018. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi voltunk a kisebbség, ahol működött. Nekem jó emlékeim vannak: bár nem emlékeszem az összes ajándékra (sem a kapottra, sem az adottra), mindig jó volt a hangulat (akkor is, ha épp nem talált az ajándék, mert persze, ilyen is volt) Nálunk fel sem merült soha, hogy ne legyen, és az sem, hogy bárki kihúzza magát belőle. Pedig olyan közepesen összetartó osztály voltunk.
2018. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekemnél kötelező volt alsóban. Mindenki utálta.

Ráadásul az egyik gyerekemnél kézzel készített ajándékot kellett adni az egyik évben...

Mindig aránytalan adok-kapok és sértődés volt a vége.

Nem is értem miért erőltetik.

2019. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amíg iskolás voltam, hát... ha nem is utáltam, inkább azt mondanám, hogy nem kedveltem az osztálykarácsonyokat.

De most, felnőttként másképp gondolok erre. Bár, idővel (majdnem) minden emlék megszépül...

2019. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!