Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak én mászom a falra a...

Csak én mászom a falra a karácsonyi zenéktől? Vagy járunk még páran ebben a cipőben?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy ünnep, meg hasonló dolgok, de egész egyszerűen már inkább kikapcsolom a rádiót, ha meghallok egy karácsonyi dalt. Nem tehetek róla, de irritálnak.

2018. dec. 9. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi a baj velük, hogy nem karácsonykor szólnak, hanem már akár novemberben is. De az is túlzás, hogy ma szólnak. Túl korai még.
2018. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem vagy egyedül.
2018. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 grafno ***** válasza:
Pontosan. És elkezdik már november végén és pörgetik mint a barom. És minden évben ugyanazt a 30zenet adják. Kikell kapcsolni a rádiót és tegyél be vmit jutubrol.
2018. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A saját karácsonyi válogatásomtól nem:D - de azt majd csak 2-3 nappal ünnep előtt tesszük be, készülődés közben.
2018. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a karacsonyi zenekre igaz. En A legtobb tingli tangli “slagertol” a falra maszom es azokat egesz evben adjak orrba szajba ejjel nappal. Full gaz... ja szerintem is jobb lenne ha nem lenne radio.
2018. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én mindet rühellem és pontosan azért, mert novembertől januárig állandóan ezek mennek. A másik, amitől hánynom kell, hogy idén is szeptember végén (!!!) megjelentek a boltokban a csokimikulások. Ez gusztustalan.
2018. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. És már hetekkel az ünnep előtt elkezdődik.

Nem csak a rádióban hallani ezeket a dalokat. A tévében, a nagyobb üzletekben és a bevásárlóközpontokban is bombázzák az ember dobhártyáját velük.

A "Dzsinglibellsz"-től engem is rosszullét kerülget, meg az agyonjátszott Wham-féle Last Christmas és a Mariah Carey all I Want for Christmas is hasonló érzéseket vált ki belőlem. De az is elég, ha a száncsengő-hangeffektusokat hallom...

Egyébként vannak jó magyar karácsonyi dalok is. Csak valahogy állandóan az angol nyelvűeket nyomatják mindenhol. Magyarországon amúgy sem Karácsonykor jön a Mikulás, hanem dec. 6-án, nem tudom, minek erőltetik itt is ezt a "Sánta Klauszt".

A karácsonyi kórusokat viszont szívesen hallgatom. Egyszer valamelyik külföldi tévéadón közvetítettek egy ilyet, egy angol templomból az ünnepek alatt. Az nagyon szép volt. És nem giccses slágerparádé.

2018. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rádiót nem nagyon hallgatok, TV-m nincs. Magamnak viszont szoktam berakni karácsonyi dalokat, nekem tetszenek, néha évszaktól függetlenül is.
2018. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!