Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit lehet leginkább adni...

Mit lehet leginkább adni valakinek akit most ismertem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég megismertem egy csodálatos lányt.

Még annyira mélyen nem ismerem őt lelkileg de szeretnék adni valamit karácsonyra.

Hölgyeim mi az aminek örültök, örülnétek ha kapnátok, egy kis kedves gyesztus gyanánt.



2018. dec. 9. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokat segítenél, ha árkategóriát mondanál, ugyanis az sem mindegy.


Valamit biztosan tudsz róla biztosan, amit szeret, esetleg hobbiját. Ahhoz kapcsolódóan kis apróság.


De mondjuk egy óra jó ötlet lehet,könyvutalvány vagy konkrét könyv ha szeret olvasni. Én imádom a lakberendezést, esetleg valamilyen dísz, díszpárna, lámpafűzér.


Hogy jobban megismerjétek egymást, esetleg szabadulós szoba, városi bünügyi játékok, hajón vacsi.

2018. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Könyvnek, természetfotó vagy sajtófotó albumnak, filmgyűjtemény (akár régi filmek, akár Oscar díjas)dvd csomagnak biztosan örülnék.
2018. dec. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Könyv - utalvány, hogy én dönthessem el mit olvasnék. ;)
2018. dec. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi decemberben jöttünk össze.Én első karácsonyra a tanulmányaimhoz (egyben hobbimhoz) kapcsolódó dísztárgyat kaptam (szép, igényes kivitelben). Nagyon örültem neki.

(L/26)

2018. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!