Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mit “kérjek”...

Szerintetek mit “kérjek” karácsonyra?

Figyelt kérdés

A kérjek szó azért van idezőjelben, mert nekem fura, hogy kérnék is bármit, nekem nem elvárás a karácsonyi ajándék.


17 éves vagyok, életemben először töltöm a családom nélkül a karácsonyt, mivel Amerikában élek most, cserediák vagyok egy évre.

Apukám elkezdett faggatni, hogy mit szeretnék karácsonyra, amit Amazonon meg tudna rendelni az itteni lakcímemre ( a család házához, ahol lakok)

Eddig minden évben volt ötletem, mindig volt valami, ami éppen foglalkoztatott, főleg kisebb koromban, íjászkodtam, íjat, vesszőt kértem, videójátékot vagy ha nem volt ötletem, akkor ruha, cipő, laptop, volt hogy rubikkocka érdekelt kaptam azt, kértem könyveket, parfümöt, igazaból apróságok legtöbbször, amik nem az a fhu de drága (jó laptopot kivéve)

Most, hogy itt kint élek, igazábol mindenem megvan ami kell, mivel van saját hitelkártyám az olcsóbb dolgokat neg tudtam venni magamnak, ruhát, telefontok stb, a saját pénzemből. “Nagyobb” dologra őszintén nincs szükségem mint telefon, laptop, azok mind megvannak.

Azért lenne fontos egy jó ötlet, mert ha nem mondok semmit, apu nem állja meg, hogy ne vegyen semmit, és ha rá van bízva, akkor valami fura dolgot venne, amit nem nagyon használnék, pl 1 hónapja volt szülinapom, kaptam a telefonomra objektíveket, olyan amit rá lehet csipeszelni és így a telefonom jobb kepeket csinál. Szép és jó, de nem nagyon használom, mert ha már fotózok, akkor inkább a tükörreflexes kamerámat használom.

Gondolkoztam objektíveken a tf kamerámhoz, mivel azt szeretem használni és jól jönnének objektívek.

De más dolgokon is gonolkoznék, az objektívek azok csak ötletek.

Valaki tudna segíteni? Esetleg nektek van már ötletetek, hogy mit szeretnétek karácsonyra?!


A hobbiaim a kosárlabda, futás (tavasszal itt kint szeretnék Track and Field-et csinálni, azaz Atlétikát), igazából minden sportot szeretek, szeretek olvasni, fotózni.

Van egy e-bookom, ahol pát dollárért tudok könyveket rendelni, azon is gondolkodtam, de igazából semmi sincs amire nagyon nagy szükségem lenne jelenleg. A keret kb 100.000 forint (300dollár). Legrosszabb esetben pénzt kérek, amit elköltök majd, ha lesz olyan, ami igazán megfog.



2018. dec. 10. 04:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szükséges semmire akkor ne kérj semmit, ez ilyen egyszerű. Nem tudom mit kell ezen ennyit ragozni.
2018. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik részen vagy, én a helyedben pénzt kérnék (ha már “muszáj” valamit) és programra költenén:) disney land, universal studio, egy utazás valahova, stb..:) szerintem ez a legjobb
2018. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én karaoke szettet szeretnék leginkább. De jégkorcsoja is jól jönne, könyvek. Én járok workshopra, azt kértem had mehessek gyakrabban.

Lakberendezési cikkeket imádom.


Hirtelen ennyi jut eszembe, ami neken jól jönne.

2018. dec. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy "látogatást" kérnék...ha tárgy nem kell, kérj élményt. ;)

Mi is meglátogattuk a nővérem mikor kinn volt...

2018. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
szerintem is kérd meg őket, hogy menjetek el együtt várost nézni vagy vmit nálad amíg kint vagy.
2018. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!