Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek nagymamámnak...

Mit vegyek nagymamámnak karácsonyra? Semmi ötletem nincs ( közel van a 80-hoz )

Figyelt kérdés
2018. dec. 12. 20:55
 1/5 anonim válasza:
22%
Inkább csinálj neki valamit.
2018. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
A 76 éves, fiatalos anyukámnak szép puha takarót, finom krémeket vettem, tavaly hosszú, bolyhos, picit csillogós kardigánt kapott. Nyerő még nála az asztalterítő (mindig örül neki, mert sokan vagyunk ünnepi alkalmakkor és tuti leesszük), fogókesztyű, melamin tálca, edényalátét. Nagyon szereti a hollóházi porcelánt, csésze, bonbonier, aminek örülne. Hálóing, puha zokni, fodros kötény. Bekeretezett fénykép. Táska. Divatkaróra szilikonszíjjal, nagy számlappal. Egyszer vettem neki egy nagy teflonfazekat, annak is örült.
2018. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
49%
A második szuper dolgokat írt :) puha meleg fürdőkontost, papucsot vehetnel, puha törölközőt, tisztasági csomagot ha nem sertodos, eltarthato élelmiszereket kosarra pakolsz, es celofanba csomagolod, pl tea, liszt, só, cukor, kávé, cukorka. Ha költségesebb, különlegesebb ajandekot adnál,tobben osszefogtok, akkor pl szemmutet. A hobbijához felszereléseket, pl gobelinhez, himzeshez dolgok,kerteszkedeshez meleg belebujos kerti cipo, kesztyű. Egyéb ruházati cucc, pl elegans kalap, kendo, kesztyű.
2018. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én nagymamám újság előfizetést fog kapni idén.
2018. dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bárminek, amin a te fényképed van, nagyon fog örülni. :)

Pl. rossmannos saját tervezésű folyékony szappan, amit minden nap többször is lát. De bármi tényleg, a lényeg, hogy fényképes legyen és te legyél rajta.

2018. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!