Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az osztályban karácsonyra...

Az osztályban karácsonyra mindenkinek kell vennie ajándékot és verset is kell írni a kapott személynek. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Fiú részére lenne,akit Mironnak hívnak.

2018. dec. 13. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha lány lennél, kedves Miron

Te lennél a rózsaszirom

Csak hát ugye fiú vagy

Izmos, masszív, hiú, nagy

Mit írhatnék egy ilyennek?

A gondolatok jönnek-mennek

Kemény vagy ám, mint a csont

Kellemes, szép Karácsonyt!

***

(Az ajándékot találd ki te!) :D

2018. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
88%
Ez nagyon jó lett első! :D
2018. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nekem annyira tetszik az első, hogy én már nem is írok másikat. :D
2018. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Adjál neki tollat, zoknit. Ezek mindig jól jönnek. Lábméretét nagyjából meg tudod saccolni, úgyis nyúlik még , ha pl nem találnád el, de azért úgy nagyjából szerintem talán megsaccolható

Mehet kulcstartó, póló, sál esetleg bár szerintem jó neki ami eddig van, plüssös kulcstartó akár, neves bögre, neves toll, noteszt nemtom mennyire használná, talán nem annyira, akkor pl lehetne illatos gyertya, olyan csokik , amiket te is szeretsz, mogyoró, szaloncukor, mézeskalács, mandarin/ narancs -ezek még a csomagoláson belül is csomagolva. Rágó is lehet, nyalóka is lehet, ananászkocka is lehet, kekszek amiket szeretsz ilyen ropogtatni valók, drazsék, ropi, ilyen kicsi dobozos mixes csokik; egyéb szelet csokik, ostyák, bonbon, bandás v egyéb vicces feliratú akár egyedi póló, de vállalható legyen, hogy tuti tetsszen neki, és tudja majd hordani; akkor lehet ilyen meglepetés-tojás, meg csokimikulás

2018. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a verset de valahogy bele szeretném tenni hogy szereti a programozást.Az ajándékot ki tudom találni,verset írni nem tudok.
2018. dec. 14. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!