Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen gáz ajándéko (ka) t...

Milyen gáz ajándéko (ka) t kaptál már karácsonyra?

Figyelt kérdés

Milyen korban és kitől?


Kíváncsi vagyok na :D



2018. dec. 15. 19:59
1 2
 1/16 anonim válasza:
84%
10 pár zoknit, sálat, meg egy tök jó telefon tokot amiben víz van és csillámpor, csak nem az én telefonomra való! :))
2018. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Keresztszülőktől az elhunyt nagymamám dolgait. Mint pl: használt hálóingek, felnőtt pelenkák, injekciós tűk stb. Egyszer hasznát veszed szöveggel.

Talán 18-20 éves voltam. Ja, és ez csak egy a sok fura ajándék közül.

2018. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
húsdarálót: 21 évesen szülem jóvoltából szert tettem első lakásomra és úgy gondolták fontos, hogy legyen húsdarálóm. Lehet később értékelni fogom, de még 24 vagyok és most se tudom hasznosítani. XXI. századi modern fiatalember vagyok, akinek az otthonfőzés kimerül egy kakaóval a mikróba ill. a nespresso gomb megnyomásába.
2018. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Héliumot tavaly.
2018. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Dildót a barátomtól, csak az volt a gáz benne, hogy szülők, nagyszülők előtt bontottam ki
2018. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Cipős dobozba csomagolt üres Coca Colas flakon. Család előtt bontottam ki.
2018. dec. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Illatszereket.
2018. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Oh a férjem családjában ez sokszor elöfordul.


Pl sógorom vett egy szuper modern Tv, erösít, hangfal szettet egy nagy márkától. Ennek a márkának teljesen más csatlakozojuk van/volt mint a többi Tv-nek. Kapott egy iphon csatlakozot is a szetthez, csak neki nem ipohne-ja volt, nekem viszont az. ìgy karácsonyra becsomagolta nekem, de hát a mi Tv-hez nem volt kompatibilis... Ok kaptam töle egy normál szép ajándékot is, de akkor ezt minek kellett becsomagolni????


Anyosomtól meg kaptam szintén egy normál ajándék mellett volt becsomagolva egy zöld reklám szemhélypúdert... Iszonyat ronda volt, egy cégtöl kapta reklám ajándéknak... Èn nem is sminkelem magamat...


De gyerekeim is kapnak sokszor olyan ajándékokat ami korukhoz képest 1-2 évvel alattuk van. Pl 8 évesen 3-6 éveseknek való társas, vagy 30 darabos puzzelt, vagy babáknak való könyvet... Pedig pont egy társasnál mindig rajta van, hogy melyik életkornak való...

2018. dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen flakon Lorin tusfürdőt, becsomagolva papírba. Komolyan mondom, ennél már az is jobb lett volna, ha semmit nem ad az illető, csak puszit, mert kegyetlen megalázó volt.


Kaptam a tesómtól és a feleségétől, tehát kettőjüktől egy csokor virágot. Karácsonyra. Az inkább szokatlan volt, na meg borzasztóan látszott, hogy semmi ötletük nem volt.


Nem haragszom egyik miatt sem, de sokkal szívesebben nem kapok semmit, mint hogy ilyesmit, amin a másik szenvedése, ötlettelensége látszik. Nem akarok gondot okozni, és ezért voltak ezek kellemetlenek.

2018. dec. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Soha semmit. Nem is értettem soha, hogy ilyen hogy létezik. Nálunk a családtagok ismerik egymást és tudják, hogy a másiknak mi a vagya
2018. dec. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!