Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tényleg szebb lesz a fa ha...

Tényleg szebb lesz a fa ha fentről lefelé tesszük fel rá az égősort?

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Eddig azt hittem, ez tök alapvető, hogy fentről lefelé tesszük... Hát úgy logikus.
2018. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy várj, függőlesen gondoltad? Mert úgy ronda.
2018. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lentről szoktam,és az óramutató járásával ellentétesen de nem vahyok benne biztos hogy ez a legjobb módszer.
2018. dec. 16. 20:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor próbáld úgy, hogy a tetejéről kezded, és tetszőleges irányban haladsz vele. Mi mindig fentről kezdjük, eszembe se jutott még a te verziód, az sokkal macerásabbnak hangzik.
2018. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Egyik sem maceras. Bar nekem kulonosen jo erzekem van a disziteshez, barkacsolashoz, stb. Fentrol lefele lentrol felfele oly mindegy ha ugyes vagy! ;)
2018. dec. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig lentről kezdem, úgy biztos, hogy eléri majd konnektort a vége.. Szerintem így is szép szokott lenni, nem hiszem hogy lenne különbség
2018. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem mindegy, csak szépen, körkörösen haladj. Férjemmel minden évben vitáztunk azon, hogy én föntről akartam, ő lentről, de mindig gyönyörű lett, akárhogy is tettük fel. Idén először külön karácsonyozunk, és úgy rakhatom, ahogy csak akarom, de valahogy most már nem is értem, hogy lehetett ez fontos kérdés...
2018. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Neon_04 válasza:
Félbehajtjuk. A hajtás van fenn. És onnan mész lefelé tetszőleges irányokba.
2018. dec. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!