Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek anyukámnak illetve...

Mit vegyek anyukámnak illetve tesómnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom, ez a 25.000.ik kérdés láttam olyat hogy pl csináltassak közös pólót, de annak sajnos 1 hét az elmészülési ideje itt, hát még Karácsony előtt.

Valamit anyukámnak?

Kb 10.000ft-om lenne rá

Szeret olvasni,de inkább kiveszi könyvtárból ha kell neki valami,szóval az annyira nem jó ötlet

Eléggé spórolós vagy hogy mondjam

Nekünk mindent megvesz amit megtud,de magának mindig pl akciós ruhákat vesz,meg ilyesmik

Valami ötlet esetleg? 49éves amúgy(sminkelni nem sminkel)

Tesóm, 20 éves fiú

Rá egy 5-6 ezret szánnék még,vettem már neki egy párnát 5 ezerért, de még kéne mellé valami

Másik városban tanul, szóval 3 éve nem lakik velünk,úgyhogy nem igazán tudom,hogy mit kéne vennem neki

Nagyon örülnék ha segítenétek😁❤

16/l


2018. dec. 16. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Pesti vagy? Nèzz ki a Vörösmarty tèrre.Nagyon jópofa kèzműves holmik vsnnak.Tesódnak bizti találsz mèg kiegèszitèsnek valamit a párna mellè.Anyud már nehezebb eset de pl vehetnèl neki valami szèp pulcsit hisz azt irod mindig turizóból öltözik🤔
2018. dec. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam😊

És sajnos nem Pesten lakok(még a közelében sem)

2018. dec. 17. 05:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Én anyukám pl. Táskát kér. Esetleg táska/pénztárca anyudnak?
2018. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy masszázs utalvány
2018. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Anyukádnak esetleg valami könyvjelző? én tavaly kaptam egyet fém és nagyon szép kelta minta van rajta :) Ha hord ékszert esetleg valami ezüst fülbevaló stb meg valami kis édesség :)

A tesódnak nem tudom :D ha esetleg valami sorozat-rajongó akkor pl. póló, bögre stb :)

2018. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Egy kis városban lakok,nincsen semmi jó bolt,csak ilyen penny,lidl,stb.

Szóval az is gond,hogy nincs hol venni nelki

2018. dec. 20. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!