Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek párom anyukájának...

Mit vegyek párom anyukájának karira?

Figyelt kérdés

Még csak 1 éve vagyunk együtt a párommal és idén Karácsonykor megyek le hozzájuk az ünnep valamelyik napján.

Viszont fogalmam sincs mit vegyek anyukájának, mivel igaz többször is találkoztam már vele még is tanácstalan vagyok. Meg kérdeztem páromat is, hogy adjon ötletet, de csak a "passz", "nem tudom" választ kaptam. Elég, ha viszek egy bonbont? Kevésnek érzem. Tudnátok segíteni?



2018. dec. 16. 22:36
 1/5 anonim válasza:
Szép sál, díszdobozos teakülönlegesség vagy kávé. Könyv ha szeret olvasni.
2018. dec. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartok a pároddal közös ajándékot adni? Abba beszállhatnál.
2018. dec. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
En nem akarnek. Anyukamnak en akarok sajat akandekot adni de segiteni tudok neki mit adhatna... kerdezd meg a baratod van e valami otlete! ;)
2018. dec. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a teát és a kávét mondanám, ha fogyaszt valamelyiket. Ilyenkor Karácsonykor nagyon ízléses kis karácsonyi csomagolásos dobozokat lehet kapni tea és kávéválogatásra.


Ha az édességet szereti, akkor vmi drágább, különlegesebb csokoládé.


Esetleg a három együtt, ha mindent szeret: Egy ajándékcsomagot összeállítani amibe ezek vannak.


A parfüm jutott még eszembe, ha párod tudja milyet használ, esetleg azzal is meglepheted.

2018. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret olvasni, (és valamennyire tudod az ízlését), könyvet mindenképp vennék. És valami finom teát, és dobozos csokit.
2018. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!