Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vehetnek anyanak karacsonyra?

Mit vehetnek anyanak karacsonyra?

Figyelt kérdés
Nem voltam valami jo kislany mostanaba, es hat szeretnem legalabb meglepni valamivel karacsonykor, hogy legalabb egy tudjam egy kicsit boldogabba tenni es oromet okozni neki. Koszi a tippeket!

2018. dec. 17. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én kötött hosszú pulcsit vettem neki idén, de kapott már teakészletet, családi fotókollázst, ékszereket, (lábszárvédőt...mert az a kedvence).:D de persze mindenki más.

Esetleg meglepheted egy puha köntössel is.

2018. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szeret sütni-főzni? Én egyszer vettem anyumnak egy almahámozót, ami úgy működik, hogy rászúrod a végére az almát és tekered. Nemcsak meghámozza és kiszedi a közepét, de ugyanazzal a mozdulattal fel is szeleteli. Gyorsan megvan, és még élvezetes is. Nagyon praktikus tud lenni, ha mondjuk almás sütit akar készíteni, amihez meg kell hámozni egy kiló almát.

Az én anyum igazi konyhatündér, de erről még nem is hallott, és nagyon örült neki.

2018. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Táska, könyv, pénztárca, ajándékutalvány egy masszázs szalonba/kozmetikushoz, pulóver,2019es naptár tollal. Hirtelen ennyi jutott eszembe
2018. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!