Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mit vesz a férjének karácso...

Ki mit vesz a férjének karácsonyra?

Figyelt kérdés
Friss házas vagyok és alig van őtletem ajándék téren ki mit vesz a férjének?

2018. dec. 19. 06:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Amikor még nem a férjed volt, mit vettél neki? Ajándék szempontjából nem számít hogy házasok vagytok.


Én egyébként egy olyan pólót, amit rég óta szeretne.

2018. dec. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Idén lakást vettünk és még autót tervezünk januárba, úgyhogy minimális a költekezés. Én egy könyvet vettem neki amit tudom h régóta kajtat meg a kedvenc whiskey-ét.

Nincs vmi hobbija?

2018. dec. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
46%
E-book olvasót. De kérdező, már nagyon az utolsó pillanatban vagy. Nincs kedvenc bora? Vegyél neki például egy Tokaji Aszút, az minőségi, alkalmi bor. Van autótok? Kütyü az autóba? Szerszámkészlet?
2018. dec. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
39%
Mindegy, csak elektronika legyen. Azzal nem fogsz mellé :):) tv, hangrendszer, hangprojektor, hang.... 29F
2018. dec. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Imádja a számítógépes játékokat.

De nem szeretnék ilyet venni neki hanem olyasmit ami személyesebb lenne csak nem mindegy mennyibe kerülne (nem keresek jól) és az se hogy vajon mi legyen mert férfinak nehezebb mint nőnek ajándékot venni.

2018. dec. 19. 07:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem kap egy elektromos hajvágó-borotva kombot, egy földgömböt, valami számítógépes kütyüt, aminek a nevét már elfelejtettem, egy okos órát, playstation kártyát, egy csomó édességet. De nem mindegy? Az én férjem ezeknek örül, a tiéd nyilván másnak. Mondjuk nem értem, nem ismered a férjedet, elég szomorú, ha -énk tudod minek örülne
2018. dec. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a másik véglet vagyunk: másfél évtizede együtt, és mindene megvan. Nem adhatok minden évben olyat, ami a hobbijához kapcsolódik. Lövésem sincs.
2018. dec. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi nem ajándékozz egymást. Van 3 gyerek, rájuk költünk. Magunknak meg esszük, ami kell.
2018. dec. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meguntam, hogy mindig csak mondja, hogy kellene egy új kompresszor, vettem egyet :)
2018. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Friss házas vagy valakivel, akit elméletileg a világon a legjobban szeretsz és ismersz.


Személyes ajándékot így csak te tudsz kitalálni, mert te ismered.


Nem nehezebb egy férfinek ajándékot venni, mint egy nőnek.

2018. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!