Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Érzitek már az ünnepi hangulatot?

Érzitek már az ünnepi hangulatot?

Figyelt kérdés
Ti ünnepi hangulatban vagytok már vagy általában csak 24-én érzitek àt először a karácsonyt?

2018. dec. 20. 09:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem.

De a hideget igen.

2018. dec. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vagyok "ünnepi hangulatba". A karácsony a szeretet ünnepe, ha csak egy nap van mikor a szeretet és a békesség az ember szívébe lakozik, akkor szerintem nem is érdemes élni. Én igyekszek mindíg kedves lenni stb, mert a jó dolgokat nem lehet csak egyetlen egy napra korlátozni.
2018. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd a hétvégén, addig bolondokháza van a munkában:(
2018. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit talán, várom egyébként. De majd hétvégén lesz nekem is mikor csomagolok,diszitek stb.
2018. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már várom. Hó is van, rengeteg felemelő dolog történt az utóbbi időben, sok remek dologban vettem részt.


Ajándékok megvannak, menü hozzávalói is. A hétvégén együtt fogunk bejglit sütni, forral borozgatni, sétálgatni a családdal. Kis kandallótűz, szeretet és kikapcsolt mobiltelefon. Csodás lesz.

2018. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, a család sem összetartó egyáltalán. Egyedül akkor lesz jó, ha ellátogatunk az unokatestvéremékhez, amire nem sok esélyt látok.
2018. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Először vagyok úgy, hogy hiába a díszek, karácsonyi zenék, reklámok, hiába a havas táj, nincs karácsonyi hangulatom :( valahogy hidegen hagy :/ Pedig ilyenkor már szokott lenni...
2018. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 Egy kicsit én is így érzek. Nem tudom, hogy mi miatt, de most valahogy nem sikerült úgy lelassítanom, mint máskor. Pedig most még hó is van. Lehet, hogy túlhajszoltam magam az évben és ez miatt. Pedig egyébként minden meglenne ahhoz, hogy már most ünnepi làzban égjek. Természetesen várom valahol a Karácsonyt, ajándékok becsomagolva, meg is vettem mindent szinte ami kell. Időm az lett volna ràhangolódni, mivel október közepe óta a csapból is az ünnepek folyik. Valahogy túl gyorsan ideért, nemrég még Balatonon lubickoltam. Szerintem egyébként ez a mostani tüntetés sorozat az, ami rànyomja a bélyegét a hangulatomra. Igazán vàrhattak volna vele januárig. Egyébként is szociálisan érzékeny vagyok. Nyugtalan leszek, ha nincs rend és kiegyensúlyozottság körülöttem, valahogy átjön a feszültség a tévéből is. Mindegy, remélem még ez alatt a pár nap alatt ez megvàltozik.
2018. dec. 20. 18:52
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincs ünnepi hangulatom. Talán majd történik valami jó az ünnepekig, ami segít a hangulat elérésében. :)
2018. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Jobban mint a korábbi években. Most végre kinézek és látom hogy tél van. Már csak a fehér karácsony szükséges.
2018. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!