Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy vannak nyitva 24-én,...

Hogy vannak nyitva 24-én, holnap a boltok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt rá időm, de csütörtök óta dolgozom, vendéglátásban nyolctól este 10ig, szóval meg kell ejtenem a bevásárlást, és holnap délben végzek. Spar, Penny meg stopshop nyitvatartás érdekelne, hogy ezek hogy vannak. Mert hallottam, hogy szombati nyitvatartás szerint, de valahogy nem hiszem, hisz akkor 6-7ig nyitva lennének

2018. dec. 23. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Jellemzően délig, így munka után már felesleges elmenned.
2018. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szomorú. Köszi
2018. dec. 23. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézz körül a neten a nyitvatartásról. Van, ahol 2-ig vannak.

Az a végső időpont.

2018. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

PENNY: [link] 12 óráig lesznek nyitva.


SPAR: [link] Kissé legörgetve, egy nagyobb képen: ünnepi nyitva tartás. Rákattintva, kereséssel, konkrétan megnézhetők adott üzletek. Amiket néztem, 14 óráig lesznek nyitva.


Minden nap 0 – 24 órás nyitvatartásúak (így holnap és akár karácsony napjain is) egyes OMV kutaknál a Spar-express üzletek: [link] Lehet köztük olyan, ami jól elérhetők számodra.

2018. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12-14-ig biztos nyitva vannak
2018. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána találtam olyat, ahol boltonként le van írva a nyitvatartás:) remélem kettőig lesz a spar. Köszi mindenki!:)
2018. dec. 24. 07:51
 7/8 anonim válasza:
Itt nálunk a tesco volt kettőig csak, de ott se volt már szinte semmi, narancsot akartam venni egy darab nem volt, banán se.
2018. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Se spar, se inter, se penny nem volt, szoval beletorodtem inkabb
2018. dec. 24. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!