Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tík is szomorúak vagytok...

Tík is szomorúak vagytok karácsonykor?

Figyelt kérdés

20/F


Rossz időszakon megyek keresztül, ez az év nagyon nehéz volt számomra. Csalódások, egészségügyi problémák, nehéz volt találni diákmunkát.


Amikor karácsony közeledik, akkor nagyon elkap engem a szomorúság, depresszió. Azok a szép karácsonyi énekek, egyszóval csöpögnek a könnyeim, és a szívem majd meg szakad, mert szenvedek legbelül, hogy nincs szerencsém hosszútávú kapcsolatra, egyedülnek érzem magam, egyszóval próbálom visszatartani a sírást, de nem megy, aztán WC-re szaladok, és ott pityergek.


Szép a karácsony, Jézus születését ünnepeljük. ( Kérem akik más vallásban vannak, ne ítélkezzenek ez fölött). Minden karácsonykor azt kérem a Jézuskától, hogy jobb felé forduljon az életem, legyek végre boldog egy lánnyal, tartson a kapcsolatunk évekig. Aztán, hogy ne legyek depressziós, legyenek barátaim, legyen jó munkahelyem a jövőben.


Szép a karácsony, de én depressziósnak érzem magam minden karácsonykor :/

Nekem már jóformán megvan minden, ami szemem, szájam kíván, nem nélkülözök semmiben, csak szeretném, hogy végre legyek boldog, ne szenvedjek.


Vagytok itt lányok, akik úgyszintén így érzi magát?


2018. dec. 23. 16:47
 1/6 anonim válasza:

A mi karácsonyunk sajnos veszekedéssel, ordibálással, sírással telik, tehát a családom megutáltatta velem a karácsonyt. Pici koromban még imádtam, mert akkor nem fogtam fel mi történik.

Az idei karácsonyom is káosz, megőrjít szó szerint egy lány (valószínűleg a tudta nélkül), szóval ez még egy adag az egész tetejére. No de se baj, majd kari után jól leiszom magamat a haverjaimmal és elfeledem az egészet.. kb. egy estére, de megéri...

16/F

2018. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Pontossan mi az ami miatt nincsenek barátaid/barátnőd?

Figyelj, én a saját börömön tapasztaltam, hogy ha nem nyitok az emberek felé akkor ők se fognak felém.

Próbálj ismerkedni, járj közösségekbe. Ha keresztény vagy, akkor szerintem érdeklődj a templomban, hogy nincsenek-e a környéken fiataloknak "közösségek" (több keresztény ismerősöm jár ilyenekbe)

Vagy hobbi/diák munka révén próbálkozz, beszélgess az ott lévőkkel!


Egyébként, Boldok Karácsonyt.

18/L

2018. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

19:42: Volt egy haverom, akiben nagyon csalódtam. Azóta csak lejjebb megyek, csalódások érnek. Barátnőm miért nincs? Nincs olyan lány, akivel eltudnék kezdeni egy beszélgetést, és barátok lennénk, kijarni együtt stb.


Hogyan nyissak emberek felé?


Szégyenlős vagyok. Milyen közösségekbe? Élőben aligha megszólítok egy lányt, mert félek az elutasítástól.


Munkában nincs mikor dumálni, vagy minden egyes lánynak van kapcsolata.


Neked is! 😏 Szomorú karácsony lesz megint

2018. dec. 23. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:

A karácsony az vidám te!!!

Ne szomorkodjek inkább borozgassek Vagy pezsgozgessek!

2018. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidám a Karácsony??? Nekem a legnehezebb időszak, itt ülök most is egyedül és azon gondolkodom, minek is élek?
2018. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16:54 pontosan :/ meg ha vannak szüleim nagyszüleim de egyedülnek érzem magam.
2018. dec. 24. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!