Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nekem miért nem kivánnak...

Nekem miért nem kivánnak boldog karácsonyt?

Figyelt kérdés
A boltokban mindenkinek kivántak előttem a pénztárnál boldog karácsonyt csak nekem nem,vajon miért? Eléggé introvertált személyiségem van,biztos rossz volt a kisugárzásom?
2018. dec. 24. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Elfáradt a szája a pénztárosnak, nem is figyelt rá, hogy mondta-e már a gépiesen gyakorolt szövegét.

Helyette hadd kívánjak Neked szép karácsonyt és sok ajándékot!

2018. dec. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem egyik karácsonyom sem boldog,mindig egy lány ölelésére vágyok évről évre,de tudom hogy ez lehetetlen.
2018. dec. 24. 09:18
 3/14 anonim válasza:
91%

Szerintem tegyél érte,ha erre vágysz,ne nyavalyogj hogy de rossz eleted van stb.

Boldog katacsonyt!

2018. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
2018. dec. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
93%
Nálam is ugyanez volt, kérdező . ! :D az előttem lévőnek is meg az utánam lévőnek is hangosan boldog karácsonyt,és szép napot kívántak. Nálam egy enyhe szia volt az elköszönés :D azért tudom, hogy a mögöttem lévőnek is boldog karácsonyt kívántak , mert ahogy pakoltam mielőtt indultam, hallottam . Mondtam is itthon a magamét, hogy nem először játszották el ezt velem, hanem kb harmadszorra. ( LIDL ) :D
2018. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ma 11:42


De nem értem miért van ez a megkülömböztetés,pedig én már mentettem meg életet is,de ezek szerint ez nem látszódik rajtam..Annyira rossz lenne a kisugárzásunk hogy még a temetőbe is jobb lenne nekünk nem rontanánk a levegőt?

2018. dec. 24. 12:18
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom belefáradtak a kívángatásba vagy lehet hogy tényleg van egy kisugárzásod, amiért nem mernek "kedveskedni" mert félnek a reakciódtól. Kezdeményezz Te; kívánj Boldog Karácsonyt!


Az ismerőseimnél viszont az ellenkezőjén megy egy hiszti sajnos; az egyik csapat azon botránkozott meg, hogy olyan emberek is kívántak Boldog Karácsonyt, akik egész évben nem írnak nekik, mások, hogy miért mindenki tegnap lkívánt Kellemes Ünnepeket :D


Mindenesetre én itt és most BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK! <3

2018. dec. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 13:05


BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK ÉN IS NEKED!

2018. dec. 24. 13:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Te is kívánhattál volna a pénztárosnak, és akkor vissza kívánja neked 🙂
2018. dec. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sírok a röhögéstől 😂
2018. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!