Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mit kapott karácsonyra? ^^

Ki mit kapott karácsonyra? ^^

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, érdekel hogy ki mit kapott.^^

És boldog karácsonyt mindenkinek!😁💖💚🌲



2018. dec. 24. 22:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%
Olyan könyveket, amik egyáltalán nem az én stílusom, tehát soha nem fogom elolvasni őket. Meg olyan boltba ajándékutalványt, amit nem tudok felhasználni, mert nincs a városban ilyen bolt. Szóval csak a szokásos, minden évben ez van.
2018. dec. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Bonsait, könyvet, dísztálat, "luxus" csokit, pár haj/testápolós cuccot olyan boltból, ami nekem messze esik. Utóbbiak kivételével minden meg volt beszélve, mi így szoktuk, hogy biztosan azt kapja az illető, amire vágyott, és ne legyen az, hogy "tökjó, de bárcsak kisebb / nagyobb / lilább / szögletesebb stb. lenne... Szóval nagyon örültem mindennek:)
2018. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Sampon- és hajpakolás csomagot, illatszert, egy nagyon bundás cuki papucsot, + pénzt
2018. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
elektromos fogkefét, csokikat, pénzt
2018. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
0%
Egy lámpát, amit nem kértem, nem tudok használni, nem tetszik és még rossz is.
2018. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2 parfüm, karácsonyi pohár, gyertya, pizsama, tusfürdő, csokik, pénz
2018. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
4 Danielle Steel könyvet, közösen párommal ágyneműt, takarót, törcsiket, becherovkát, cseh sört (Prágából), 50.000 ft-ot borítékban.
2018. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Párommal egy már régóta tervezett társassal leptük meg egymást, közös ajándék gyanánt, szüleimtől Orsay vásárlási utalványt, egy szép karkötőt, és egy pszichológiai témájú könyvet, bátyáméktól jó fajta bort és pezsgőt, nagyszülőktől 30000 ft-ot. Tehat sok mindent.
2018. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

iphone XS

zara home ajándékutalvány

springfield ajándékutalvány

óriás mézeskalácsemberke párna

zománcozott bögre

karácsonyi dekorációkat

és pénzt

2018. dec. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Táskát, parfumot, könyvet, felnőtt szinezot, meg ilyen kis apróságokat, rúzs, hajvégapolo, kézkrém. Ezt kaptam edesanyamtol.

Édesanyám parjatol vásárlási utalványt, édesapámtól egy wellness hétvégét a párommal. A páromtol sminkecseteket. A mamamtol pedig csokikat, tusfurdo dezodor csomagot, meg egy nagyon szep sutemény-receptes könyvet :)

2018. dec. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!