Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mennyire durva szendvicset...

Mennyire durva szendvicset enni szentestén és karácsony első napján?

Figyelt kérdés
Nincs nyitva az étterem,a rokonok meg elrontották a várt menüt,így maradt a hoppon maradás.Valaki hasonlóan? :D
2018. dec. 25. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Minden reggel szendvicset eszek, ez karácsonykor sincs másképp. Az ebéd meg sültkrumpli lesz rántott hússal, mint bármelyik másik napon.
2018. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Sokaknak szendvics sem jut!


Amúgy nincs a közelben étterem vagy kaja rendelős cég?

2018. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nincs valami cucc a fagyasztóban, hogy összedobjatok valamit? Krumpli is csak akad otthon... Még a legegyszerűbb főtt kaja is jobb, mint a vajas kenyér.
2018. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Azt eszel amit szeretnel.en pl töltött krumplit csinaltam.nem fogok csak azert kaposztat enni.mert a többi is azt eszik
2018. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én hagymalevest ettem mert ahhoz volt kedvem
2018. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
amennyire én mirelit sültkrumplit ettem kecsappal
2018. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

Azt eszel, amit akarsz. Én rántottát fogok enni, többek között (van maradék, amúgy csak tojást ennék szerintem, meg zsíros nemkenyeret :D), sokkal jobban fog esni, mint a szokásos karácsonyi vacsora nem itthon. Pedig a rokon jól főz, de a karácsonyi menü pont nem jön be.


Nekem fura, hogy egyeseknél nincs semmi, még ha nem is elvárható, hogy mindenkinek több hónapnyi tartós élelme legyen, mint nekem :) Azért ez-az szokott akadni otthon, abból pedig már lehet kreálni valamit. Éhesen különösen kreatív vagyok, de aki nem, annak is segítenek mások, ha kéri.

2018. dec. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Semennyire sem durva. Azt eszel amit akarsz.

Én tegnap este halászlét ettem, ma reggel szendvicset, az estebéd krumplisaláta lesz rántott hallal.

Töltött káposzta nincs is, pedig imádom, és évente többször csinálunk.

Bejgli sincs itthon egy deka sem. (Ami azt illeti, más sütemény sem és szaloncukor sincs egy darab sem.)

2018. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Hallod, ez nagyon durva! Tekesek fogják rádrúgni az ajtót, hogy ilyet merészeltél!
2018. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nálunk szenteste mindig szendvics a vacsora. Az a klasszik szendvics: felvágott, tojäs, sok sajt, pirosarany. Régebben Anyukám szenteste is dolgozott és délután elkészítette, hogy este gyerekként is önállóan tudjunk enni. Innen marad fent ez a tradíció. Délben halászlevet eszünk, utána anyum szülinapi tortája a második fogäs. Pár éve próbáltuk lecserélni a szendvicset ünnepibb vacsorára, de mindenki csak muszájból ette. Visszatértünk a szendvicsre. Mi így szeretjük a szentestéket. Nincs gyomorrontás, túlevés.
2018. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!