Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit kaptatok karácsonyra?

Ti mit kaptatok karácsonyra?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy kérdezősködök, csak kíváncsi vagyok :)

2018. dec. 29. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Én egy mini, de nem nagy apró, de nem kicsi, meg fogható, de nem kapós, ha tűzszentesz elkapod, de lehet mégsem, ha ügyes vagy láthatod, de nem sokáig. Láthatatlan zsepit ami igen menő.
2018. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Kislànyomtól rajzot, ez a kedvencem.

Pàromtól karlàncot.

2018. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az asszonytól egy Seiko Presage karórát, a gyerekektől rajzot.
2018. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Fatertól egy lakást a kőrúton, mutertól meg egy királykék vadi új G mercit.
2018. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Egy csomag tarka zoknit, vonalzókat, amit már régen szerettem volna, fonalakat, néhány jó könyvet. Meg sajnos egy kiadós torokfájást :-/ De majd elmúlik.
2018. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Klassz ajándékok, és gyógyulást az utolsónak!
2018. dec. 29. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Életem első háztartási gépét, ami egy vízforraló. Ez egy elég enyhe utalás volt arra, hogy költözzek el. 16 vagyok.
2018. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:
93%

Hú, utolsó, ez elég durva, nem tudom, sírjak rajta, vagy nevessek... de mindenképpen WTF?! élmény, az biztos. Sajnálom. :(

A kérdésre válaszolva, húgomtól könyvet (plusz párommal közösen egy bort), apumtól meg öcsémtől bonbont, párom szüleitől aktivitásmérőt, amit kinéztem magamnak, párommal közösen állólámpát és szabályozható színes körtét bele. Páromtól kaptam a legtöbb dolgot: Stühmer szaloncukor-válogatást, (World of Warcraft) night elf druidás pólót, filofaxot színben hozzá illő tollal, nyaklánvot, fülbevalót, gyűrűt, bluetooth fülest, World of Warcraft könyvet, valamint egy forgószéket.

29

2019. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!