Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mikor jön a Mikulás? December...

Mikor jön a Mikulás? December 5-én este vagy december 6-án este?

Figyelt kérdés

2019. nov. 20. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miklós napra (december 6.) virradó éjszaka.
2019. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
23%
Majd beöltözik
2019. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
56%
Szarvasokkal nyomja
2019. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Van ahova 5.-én éjjel, van ahova csak 7.-én reggelre ér. Még az időzónákat figyelembe véve is fizikai képtelenség minden házat végigjárni egyetlen éjszaka.
2019. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig december 6-án hajnalban jött.
2019. nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 5-én este szokott jönni.
2019. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
December 5. éjjelén/december 6. hajnalán jön, azért, hogy december 6-án reggel a gyerekek megtalálják a cipőjükben a csomagot. Ha december 6-án este jönne, akkor csak december 7-én találnák meg, az pedig már nem Miklós-nap, annak semmi értelme.
2019. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Miklós napja 6-án van.

A Mikulás egyik nap se jön. :-)

2019. nov. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szent Miklós (Mikulás) egy álnév és valójában a Fidesznél tevékenykedik O1G irányítása alatt dolgozik, elég titokzatos... Olyan mint a Habony Árpád, csak az Árpi a nyári mikulás, a Miki meg a téli, mert Árpika ilyenkor Ibizán mereszti a lószros pcsáját...

És mivel általában év vége felé szokott érkezni a disznaja így gondolom, hogy az év végi állami bevételeket nyúlják lefelé... Idén például nem lesz karácsonyi prémium, ez is annak a piros kabátos gcinek köszönhető...

Ezt a piros puttonyos vénembert szándékosan úgy tüntetik fel, mintha egy nagylelkű adakozó csodagyerek lenne, dehát a valóság az sokkal sötétebb... Kőkemény politika áll Miki hátterében... De a sok birka ezt is bevette... Miki lopni jár ide és nem adni, jó lenne ha ezt észrevenné mindenki.

2019. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!