Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Ti mikor jöttetek rá, hogy...

Ti mikor jöttetek rá, hogy nincs Mikulas/Jézuska?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 10:53
1 2
 1/19 Miss Endzsi ***** válasza:
66%
Jézuska sose játszott nálunk. 5 évesen jöttem rá, hogy nincs mikulás.
2019. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Mikor már logikusan tudtam gondolkodni.
2019. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Amikor középső csoportos voltam, és az egyik óvodatársam elmondta. De először nem hittem neki.
2019. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Huu, nálam ez a folyamat elég fura volt😅

Konkrétan, hogy hány éves lehettem, nem tudom megmondani, de az egyik Karácsonyon elkezdtem gyanakodni és megfogadtam hogy a jövő évin leleplezem valahogy :)

Így is lett, eljött jövő Karácsony, este beállítottam a szekrény polcára egy kamerát, a fa felé fordítottam és bekapcsoltam rajta a rögzítőt😄😄😄


Gyönyörűen elkaptam a Jézuskánkat, konkrétan fateromat amint majd megszakad a sok ajándékcsomag alatt😂



Egyébként a Mikulásban tovább hittem, de konkrétan azt se tudom megmondani hány éves lehettem 😅

2019. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%

Egyébként lehet nem volt valami jó ötlet ez a kérdés, mivel kisgyerekek is figyelhetik akik még hisznek benne és ha rátalálnak, tönkre megy a gyermekkoruk...

Oké, hogy az oldalon 16 év a korhatár, de nem nehéz kijátszani, ráadásul ha már csak a keresőbe beírnak annyit, hogy "Mikulás" ki is dobja nekik a kérdést...


De bízzunk benne, hogy nem nézik😬

2019. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az én gyerekemnek semmilyen képzeletbeli lény nem fog ajándékot hozni, saját magamból kiindulva én is azt vártam volna el a szüleimtől, hogy ne hazudjanak.
2019. dec. 5. 11:14
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

#6 Egyébként teljesen egyetértek veled...

Nagyon szép az, hogy a gyermekek ilyenkor olyan boldogok, főleg ennek a varázsa miatt, de ha belegondolunk, hogy az egész egy hazugság és milyen csúnyán át vannak vágva akkor annyira mégsem szép...


Az én gyerekeim is biztos úgy lesznek nevelve hogy December 6. Illetve december 24. a családról, a törődésről és az odafigyelésről szól és ezért meglepjük egymást valamivel😀

2019. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 Ez így van, ne az egyesek által elképzelt vagy megélt dolgok miatt szeressük egymást, hanem az emberiségünk miatt. Nem kellenek ehhez mesék, ha nem értelmi fogyatékos gyermekem fog születni, szerintem megértik, neveltetés kérdése, és garantálom, hogy nálam boldogabban élik meg a felnőtté válás korszakát.
2019. dec. 5. 16:14
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Kb. 8 évesen.
2019. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

#8 Ráadásul milyen rémisztően hangzik...

Egy piros kabátos, piros sapkás dagadék aki éjszaka betör a házba...

A rablók/gyilkosok szoktak bejárkálni éjjel a házba.

2019. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!