Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Hány éves korig kap mikulás...

Hány éves korig kap mikulás csomagot a gyereketek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok,van egy 4 éves lányom. Hétvégén anyum és öcsém eljöttek hozzánk,anyunak hajat festettem öcsém meg megcsinálta a laptopot nekem szivességből.


Mikor elmentek akkor vettem észre hogy a mikulás csomagok amit kapott lányom szinte az összes eltünt. Ott voltak abba a szobába ahol a laptopot csinálta öcsém,meg lányom is sokat volt benn mert érdekelte mit csinál. Kérdeztem a lányom h meg etted az összes csokit? Mondta hogy nem,az öcsém ette meg meg rakott el is magának. Lányom szomorú is mert mondtam neki be kell osztani mindig csak 1 kicsit ehet,és most már nincs mit beosztani.


Felhivtam tesómat h megkérdezzem ő meg jó formán lebunkozott engem is anyámat is mert ő is gyerek,ő nem kapott semmit persze h leveszi ani neki jár,így is a lányom kapott vagy 5 csomagot ő csak azt ette meg amit a mi anyántól kapott.

Kapott az oviba,tőlem,anyutól,keresztszüleitől.


Öcsém 22 éves és a 4 éves gyerek elöl eszi meg a csonagot


2021. dec. 21. 07:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
24%

Jövőre adjál neki egy csomagot. Ez lesz ha a másik gyerek le van ejtve.


Nem volt szép dolog ez tény, ő is megkérdezhette volna hogy ehet-e.


Kislányt valószínű nem zavarta mert sírva szaladt volna hozzád h eszik a csokiját.

2021. dec. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
35%

22eves gyerek. Ez oximoron.


Vegyel a gyerekednek egy masikat es engedd el a sztorit.

2021. dec. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Pénzt ne hagyja elöl, öcséd ellopja azt is, az ilyen lop, amit tud. Gyereknek adj plusz csokit, és örülj, hogy így derült ki, hogy tolvaj a srác, nem készpénzzel.
2021. dec. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
89%
Én 29 éves létemre is kapok csomagot nem értem mi a gond 😂
2021. dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%

Még az öcséd bunkóz le téged? :-O :D

Jövőre tartsd őt távol a családodtól egészen addig, amíg még van a mikuláscsomagokból.

2021. dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként nálunk a családban 14 év a korhatár - ami nem jelenti azt, hogy afölött senki se kap semmit. ;-)
2021. dec. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
97%

Elég paraszt dolog tesódtól, hogy kérdés nélkül elkezd enni bármit, amihez hozzáfér... Pláne, ha az szemmel láthatóan a gyereké. Erről azért beszélgess el vele, hogy ez nem így működik.

Más kérdés, hogy én pl kaptam idén is Mikuláscsomagot, így 38 évesen 😂 De ha nem kaptam volna, akkor sem zabálok fel random dolgokat anyám lakásában.

2021. dec. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
96%

19 éves fiam is kapott mikulás csokit ,17 fiam és 11 éves lányom is sőt férjem is kapott.


Nálunk nincs korhoz kötve mikulás csokik .

2021. dec. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%
Öcséd vitt mikuláscsomagot a 4 éves kis unokahúgának?
2021. dec. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
92%
A történet szempontjából lényegtelen, hogy hány éves korig "szokás" adni. Ez nem jogosít fel senkit lopásra. Ha csokiról beszélünk, ez akkor is lopás! Én őt többet nem látnám szívesen a házamban. Jól írta valaki: először a csoki, aztán jön a készpénz, az ékszerek... Volt ilyen rokonom sajnos, egy pillanatra hagytuk egyedül a szobában, vitte, ami vihető volt.
2021. dec. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!