Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit csinál szerintetek egy...

Mit csinál szerintetek egy Manó a Télapó mellett?

Figyelt kérdés

Apukám hosszú évek óta jár óvodákba, kórházakba, anyaotthonokba, családokhoz Télapózni(-teljesen ingyen mielőtt valaki ezt látná benne.)


Az idén a lányom kitalálta hogy ő szeretne lenni a Télapó manója.


Ti mit szólnátok ilyen esetben, ha az igazinak tűnő Télapóval menne egy kislány manó?

És szerintetek mit csinálhat ott, vagy mi lehetne a dolga?

Köszi



2022. nov. 25. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Magyarországon a világon semmi koze a manonak a Télapóhoz. Maradjon a lányod otthon.
2022. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
71%

A Télapó segédje.

Én aranyosnak gondolnám. Szerintem semmi kivetnivaló nincs benne és nem hiszem hogy bármelyik gyerkőc kifogásolná :)

2022. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik mesében az üzemben ők gyártják az ajándékokat amit majd a télapo szállit a gyerekeknek.
2022. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Krampusz is szokott a télapoval menni amugy
2022. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
90%
Emlékszem, nálunk a Mikulás egy széken ült és mellette volt a zsákja. A zsákból a manó adogatta az csomagokat a Mikulásnak. Szerintem is nagyon aranyos ötlet és a manók nem csak fiúk a mesék szerint sem.
2022. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NTBS ***** válasza:
100%
Segít a Mikulásnak. Aranyos ötlet.
2022. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
Adogatja a télapónak a viagrát és a pálinkát. Sok kislányt ültet az ölébe, na meg éjjeli műszakban az anyukák is ott vannak.
2022. nov. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon aranyos ötlet.

Adogathatja a kis ajándékokat, segíthet vinni a zsákot, vagy a rénszarvasok ételét is (pl. lehet a kezében egy répa, stb.) vagy ,,pnaszkodhat” hogy sokat dolgoznak :)

2022. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Undorító, amerikábú átvett libsis baromság ez a manóskodás. Én nem fertőzném a lànyomat ilyen szennyel amit a Soros haza pénzelt azért, hogy elterjedjen itt is.


Másodszor meg nem mikulás, hanem Szent Miklós. Ez a mikulásos baromság is onnan a fertőből terjedt át ide. Hányni tudnék.

Szent Miklós egyedül élt és adományozott sokat szegény sorsú családoknak.


Ez a jelmezbálosdi meg manósdi meg sok csokit a gyerekeknek hadd romoljon a foga meg hadd vigye el a cukor a kölyköt 30 évesen ez Szent Miklós történetének a meggyalázása.

2022. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nahát! Nem is tudtam, hogy a Mikulásról is Soros tehet, és hogy a manó libsi! Bearanyoztad a napom, köszi! :D


Amúgy tájékoztatásul közlöm, hogy Amerikában (pontosabban USA-ban, mert Amerkia egy földrész, nem egy egyesült államok, ahol van még az USA-n kívül többek között Brazilia, Chile, Kanada, Mexikó stb.) nem csak libsik vannak. USA-ban van két nagyobb párt, Republikánus és Demokrata párt.


USA-ban egyébként a Mikulás nem csokit osztogat, hanem karácsonykor ő hozza az ajándékot (és nem "Jézuska", ami gondolom, szintén libsi találmány szerinted, és ugyancsak Soros fizeti le Jézuska propagandát :D ).


A piros ruhás Mikulás a 19. század elején kezdett elterjedni, és a 19. század végére már teljesen el is terjedt. Ha azt mondod, hogy arról is Soros tehet, hát menthetetlenül hülye vagy, ami nem személyeskedés, hanem szomorú ténymegállapítás.

2022. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!