Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit gondoltok erről? Segítette...

Mit gondoltok erről? Segítettetek már?

Figyelt kérdés

[link]

Én idén szeretnék!!!



2011. nov. 23. 19:09
 1/4 anonim válasza:
100%

Én minden évben vittem valamit, vásároltam a vöröskeresztnek, meg a máltai szeretetszolgálatnak tartós élelmiszert. Már nem teszem. 2 okom van rá...

1. Amikor Devecserben történt az iszapkatasztrófa, (anyukámék a közelben laknak, a munkahelyét meg alig néhány km-rel kerülte el az iszap) szóval akkor anyuék első kézből látták, hogy megy az adománykiosztás. Előbb levámolják az ott dolgozók, aztán azoknak a barátaik, utána pénzért az ismerősök turizhatnak, a maradék meg megy a szegényeknek. Ez komolyan így volt.

2. Én balga, marha állat, mert ilyen jótét, lúzer lélek vagyok, szerettem volna segíteni a helyi vöröskeresztnél, de ahogy ott bántak velem, amikor megjelentem, hogy esetleg tudok-e valamiben segíteni (ingyen persze, szabadidőmben). Megkaptam, hogy nem azért vannak, hogy unatkozó feleségeknek időtöltést találjanak, meg egyébként is, ez nem így működik... (hát hogyan?) na szóval akkor eljöttem onnan, és azóta megfogadtam, többet nem adok egyiknek sem. Azért nem, hogy ők jól járjanak, mert én a szegényeknek, rászorulóknak adnám inkább.

Azóta minden évben, ha van felesleges játék, ruha, vagy bármi, akkor megyek a gondozóintézetbe. Ott mindig nagyon örülnek mindennek, és tudom, hogy azt a játékot, ruhát, ágyneműt, akármit tényleg egy rászoruló gyerek kapja.

Nem mondom, hogy mindenhol ez megy, amit én leírtam, de nekem ezek nagyon kemény pofonok voltak, szóval többet nem kérek belőlük, az biztos.

De attól függetlenül, ha szeretnél, akkor segíts. Még ez is jobb, mintha nem teszel semmit. :)

2011. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet akkor meggondolom, hogy mit tegyek!!! :(((
2011. nov. 23. 19:57
 3/4 anonim válasza:
100%
Idén én is nagyon szeretnék ajándékot vinni. Van kb. 50 darab disney mesekönyvem és szeretném odaadni mert itt nálam csak porosodik! :) Szerintetek jó ötlet??
2011. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon jó!!! :)
2011. dec. 6. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!