Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Ti adtok valamit Mikulásra a...

Ti adtok valamit Mikulásra a párotoknak? És ha igen mit?

Figyelt kérdés
még nem volt közös Mikulásunk
2011. nov. 24. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én adok egy Mikulás csomagot, amibe a kedvenc csokijait teszem :)
2011. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az aranyos :) és szted én adjak neki vmit? vagy beszéljem meg vele hogy adunk-e vmit egymásnak?
2011. nov. 24. 16:20
 3/7 anonim válasza:
A mikulás szerintem nem olyan nagy ünnep, és ha párod van, akor nem is vagytok már gyerekek, de ezen a napon azzá válhattok. ;) Nagy poén szerintem, ha adsz egy csomagot neki. Természetesen csak akkor, ha telis-tele tömöd a legfinomabb édességekkel, amiket szeret/szerettek. Az számomra nem mikulási ajándék, ha ékszert, vagy valami drága dolgot adsz, a mikulás nem erről szól, hanem megjutalmazza a jó gyerekeket. ;) Akár egy krampusz jelmezt is magadra ölthetsz, és megbüntetheted, ha te nem kapsz hasonló csomagot. :) Mikulás napja nem csak a gyerekeké, hanem a játékos kedvű felnőtteké is, legalábbis én így gondolom. ;) Jó szórakozást! :P
2011. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :D tinik vagyunk amúgy :)
2011. nov. 24. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:

mikláscsomagot tele csokival

és egy virgácsot :)

2011. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

555 darabos 3D-s puzzle-t kap.


19L vagyok, ő pedig 21F

2011. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezekjók, köszi:D:)
2011. nov. 28. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!