Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Szégyenek számít-e hogy...

Szégyenek számít-e hogy elmegyek nagykorú fiatal fejjel az Állatkerti Mikulásnapi rendezvényre?

Figyelt kérdés

Nekem nincs gyermekem és még nincs közeledőben a leendő gyermekem megszületése jelenleg párom sincsen. Viszont ennek ellenére ragaszkodom a téli ünnepi örömökhöz. Nem azért megyek minden évben az Állatkerti Mikuláshoz hogy ajándékot kapjak tőle vagy kérjek, hanem azért megcsodáljam és szaloncukrot adjak neki és a krampuszainak.


Nem mennék el erre a programra számomra nem lenne öröm a Karácsonyi ünnep sem mivel a munkahelyen belül és már gondolom a Középoktatási Intézményeken belül nem tartják meg Karácsonyi ünnepek előtti utolsó munkanapon/utolsó tanítási napon a Karácsonyi ünnepséget. Így nem tudnák Karácsonyi ünnepek előtti utolsó 3 hétben lelkileg és élménnyel felkészülni rendesen a Karácsonyi ünnepekre.


2011. nov. 28. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Már miért lenne szégyen? Ha pesti lennék én is elmennék, pedig majdnem 30 vagyok.
2011. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy. Én tegnap a barátnőmmel az első sorban álltunk és úgy vártuk a Mikulást Bernben. Pedig az tényleg a gyerekeknek volt. :) De nem zavart minket, sőőőőt, nagyon jól éreztük magunkat.
2011. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 betütészta válasza:

Dehogy szégyen!

Asse ciki, hogy húsvétkor 30 éves létemre keressük a nyúltojást az asszonnyal a fűben. Ha pösti vónék én is mönnék a mikulásho.

2011. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem nem szégyen.
2011. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó helyen lakom nem lakom Budapesten de nem lakom messze Budapesttől busszal, metróval és földalattival kell mennem oda érjek az állatkertbe. És ráadásul a munkahelyem nincs messze a Budapesti állatkerttől és a Hősök terétől. heti 5 napi 4 órás műszakom lejárta után részt tudok venni a késő délelőtti állatkerti szezonális programra. Szerencsém van abból jelképes jegyre jogosult vagyok.
2011. nov. 29. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem se... Én is simán mennék, sőt, ilyen bevásárlóközpontokban szoktam is :D
2011. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ki. Ha neked ez okoz örömöt(mint rajtad kívül sok ás embernek) akkor menj,nem égő.
2011. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a nagy mázlim hogy nekem nem kell vennem 2100 Ft-ért felnőtt belépőjegyet a Fővárosi Állat és Növénykertben hanem legolcsóbb belépőjegyre van jogosultságom. Így el tudok menni az állatkertben. Hátránya a legolcsóbb jegynek nem lehet meg venni elővételben hanem helyszínen kell megvenni.


Bevallom Húsvét vasárnap Húsvéti nyuszikat simogattam a Fővárosi Állat és Növénykertben. Igaz nem mentem be és meg sem próbáltam bekéredzkedni a nyuszi simogatóba ahol 1-7 év közötti gyermekek mehetnek oda be. Hanem az alacsony magasságú széna bála kordon tetejére fektetett törzsemmel simogattam a kordon tövében lévő pihenő nyuszik közül azokat amiket el tudtam érni a kézfejemmel.


Arra vigyáztam ne hogy a vékony test alkatom ellenére bedöntsem a széna bála kordont és rá esek a gyermekekre meg a nyuszikra. Kövér volnék akkor erről lemondanék.

2011. dec. 2. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!