Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mennyit (Ft) szántok a mikulás...

Mennyit (Ft) szántok a mikulás csomagra?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy mennyi összegben vásároltok mikulás csomagba,illetve ha kész csomagot vesztek akkor mennyiért?!


Esetleg azt is leírhatjátok mit tesztek bele,ha van kedvetek.


2011. dec. 1. 18:27
 1/2 anonim válasza:

1500 Ft körül. Kész csomagokat olyan 350-500 Ft körül láttam, de azokba csak csoki volt és nem olyan jó fajták, az ilyen Tibis, Milkás stb. az nem tudom mennyi azok drágábbak de van bennünk még valami a csokin kívül olyat szerintem érdemesebb. Én magamtól inkább össze szoktam őket válogatni kész csomagot még nem vettem. Az alap az csokik finomabb fajtákból, és még mellé valami kis apróság ami tükrözi a karácsony hangulatát, a személyes értelmes dolgokat a karácsonyi csomagnak tartogatom. :D

16/L

2011. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

öcsémnek 1500 (kindertojás,bounti,kindermikulás,8-as kindercsoki,milka vafelini,bocicsoki,mikulásos tltött cukorka,kit-kat,győri jóreggelt,nyalóka)


páromnak 2000 (ugyanaz mint öcsémnek,csak hozzá még az a levegős bocicsoki,kókuszos csoki,virgács,és 1 helyett 2 kindertojás)


anyának csoki helyett aszaltgyümölcs,intersparban 1500ért vettem kiskosárral


mostohafateromnak meg nagy üveges nutella

2011. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!