Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Szeretnék a gyerekeimnek a...

Timszon kérdése:

Szeretnék a gyerekeimnek a mikulás csomag mellé egy levelet írni, persze a mikulás nevében, csak az a bajom hogy semmi jó szöveg nem jut az eszembe amit bele írhatnék?

Figyelt kérdés

#Mikuláslevél
2012. nov. 19. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Akkor nem értem a problémádat. VAN mondanivalód a gyerekeid számára vagy nincs? Ha van, írd le. Ha nincs, akkor elég az ajándék.
2012. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem jó szöveg vagy versike kell hanem valami személyes. Dicsérje meg a Mikulás amiért olyan jól focizik vagy mert olyan hamar megtanult biciklizni vagy ilyesmi. Valami olyanról szóljon amire szemmel láthatóan a gyermek is számon tart és büszke.
2012. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 debrmar válasza:
Jaja pontosan pl:Szia .... én vagyok a Mikulás és ezt azért adom neked, mert olyan ügyesen megtanultál biciklizni.
2012. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Jancsika!

Idén is eljött az a pillanat, amikor az egész évi jó cselekedeteidet és az apró rosszaságaidat összegzem.

Mivel idén is jó fiú voltál, így megérdemled a mikulás csomagot tőlem!

Ne felejtsd el, hogy minden évben figyellek! Tudom, hogy mikor mit csinálsz.

Légy továbbra is jófiú és fogadj szót a szüleidnek!


Üdvözöllek,

Mikulás

2012. nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
legfőképp ne butítsd el a gyereked olyannal, hogy a Mikulás "figyeli"... én simán paranoiás lennék egy ilyentől. még lassan 20 évesen is -.-
2012. dec. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!