Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit vegyek egy 13 éves lánynak...

Mit vegyek egy 13 éves lánynak mikulásra?

Figyelt kérdés
Max. 1000 Ft

#Legyen barátias az ajándék #Ne legyen nagyobb érték 1000 Ft-nál #Jó lenne ha valami kreatív dolog lenne
2015. dec. 1. 17:03
 1/6 sg0000 válasza:
0%
Szerintem ha egy 13 éves lányt, arra szeretnék tanítani és nevelni hogy ő még gyerek.(hiszen sajnos a mai világban ez nem mindig van úgy) biztosan vennék neki egy mikulást ugyanúgy, hogy érezze hogy ő még nem olyan nagy lány, és mellé egy sprayt vagy zoknit, fehérneműt. :)
2015. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszadónak, de az az igazság, hogy mikulásra húztunk nevet az osztályban és max 1000Ft-os ajándékot kell venni, készíteni.... És ötletet szerettem vona csak....
2015. dec. 1. 17:17
 3/6 sg0000 válasza:

ó, értem ez az angyalkázás..

Szerintem itt a körömlakk és egy csoki tök jó

vagy egy doboz raffaello

2015. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bögre

4 db os raffello vagy ferrero

toll

kulcstartó

notesz

valami kis dísztárgy

illatgyertya

körömlakk

karkötő (valami olcsó bizsu, nem kell arany)

2015. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mikulás zacskó: 20 Ft

Csokimikulás: 400 Ft

Virgács: 55 Ft

Maradék cirka 500 forintból valami körömlakk vagy bizsu, ha szereti vagy abból is tudsz finom édességeket venni

2015. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Nagyon jó ötleteket adtatok! Már meg is vettem az ajándékot de nélnületek nem sikerült volna! Köszönöm szépen mindekinek mégegyszer!
2015. dec. 4. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!