Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Most komolyan, mit adjak neki?

Most komolyan, mit adjak neki?

Figyelt kérdés

Osztály. Mikulásozás. Mindig is kreatív voltam, de a mostani húzottam gyászosan kifogott rajtam. Alig ismerem, jófej, de furcsa fiúról beszélünk. Nem igazán akad közös pont az életünkben, szoktam beszélgetni vele (bár ezek a legtöbbször elég érdekesre sikerednek, csak röhögünk egymáson). Nem igazán felszabadult a viszonyunk, izgulok az ajándékozás miatt. Annyit kell még tudni róla, hogy vízilabdázik, különösen fogékony minden fiús poénra és imád kajálni :D

Az ajándék csak saját készítésű lehet. Kajára gondoltam természetesen, csak kéne valami kreatív megoldás. Vízilabdával kapcsolatban? Vagy simán karácsonyi hangulatúra megoldva? Asszem tavaly egy hungarocellből készült fenyőfát kapott telaggatva csokival meg ilyenekkel. Bármi poén vagy random ötlet ha eszetkbe jut, nagyon megköszönöm. Tényleg rengeteget gondolkozom rajta, sokat "szenvedek" vele, de nem igazán van ötletem.



Ha tudtok valami jó youtubert, vagy videót, (Csorba Anitától, vagy bárkitől),linkeket is fogadok.


Előre köszönöm nagyon szépen mindenkinek❤



2017. nov. 28. 20:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Nemrég találtam házi gumicukor receptet, ezt el is készíteném, de hogyan adjam oda? Milyen csomagolásban?
2017. nov. 28. 20:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a gumicukrot beraknám ilyen jópofa csatos üvegbe. Arra ragasztanék valami matricát, vagy nyomtatnék jópofa feliratot.

Anno én Harry Potteres ajándékokat készítettem így, kis üvegbe jelly bean, és ráírva, hogy bogoly berti féle minden ízű drazsé, vagy pezsgő cukor dobozára, hogy bűvös bizsere.

A gumicukor jó ötlet amúgy. Ilyen üveget meg bárhol kapsz pár száz forintért , auchan, kreatív bolt.


De matrica helyett lefújhatod műhóval is az üveget, akkor meg olyan télies-karácsonyos lesz.


A sportolók szerintem nem mindig vannak oda az olyan ajándékokért, ami a sportjukra emlékezteti őket, azzal már tuti, hogy tele a padlás, főleg ha évek óta csinálja.


Nekem egyébként ezek az ötletek is eszméletlenül tetszenek, főleg a szappanos:


[link]

2017. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! Vízilabdás vagyok (15/L), mi is Mikulásozunk a csapatban. Én mézeskalácsot sütök (egyszerű, téglalap alakút), és azt dekorálom ki a vízilabdapálya mintájára, vagy(egy kör alakút) a vízilabdasapka mintájára. Nem éppen a legkreatívabb ötlet, de esetleg használni tudod.:)
2017. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Nagyon - nagyon szépen köszönöm az ötleteidet, elképzelhető, hogy hasznukat fogom venni. Csak megoldom valahogy, hogy jól nézzen ki. És igazad van, a sportjából tényleg nem szeretnék ajándékot gyártani. Ha van még valami diy ötleted (bármi, nem gumicukorral kapcsolatban, csak karácsonyra, szívesen fogadom nagyon)


#2 Köszi szépen, annak ellenére, hogy ez a sport - dolog necces, kreatívdolgot írtál, lehet hasznosítom :)

2017. dec. 1. 16:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaa és amúgy, #1, potterheaddel van dolgom? Csak mert én is az vagyok *-*
2017. dec. 1. 17:13
 6/7 anonim válasza:
#5 nem az első vagyok de uristeeeeeeeeeen potterheadeeeek 💪💪🎆
2017. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Potterheads EVERYWHERE!!! ;)))


Na de írhatnátok ötleteket, nagy dilemmában vagyok az ajándékkal. Arra gondoltam, hogy kartonból csinálnék ilyen dobozkát, amit (szintén kartonnal) kis négyzetekre osztanék, és mindegyikbe másmilyen kaját tennék.... De nem nagyon tudom, hogyan. HELP ME PLS!

2017. dec. 7. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!