Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Valaki ismeri a Mikulás...

Valaki ismeri a Mikulás PONTOS címét?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy minden évben kérek a Mikulástól egy kabriot de eddig sosem kaptam csak egy csomag édességet meg virgácsot. Eddig azt hittem én rontok el valamit de ma megtaláltam anyám fiókjában oz összes Télapónak írt levelem. Magyarul anyám benyúlta őket. Úgyhogy idén nem a csizmámba teszem hanem feladom Postán, hogy biztosan eljusson a télapóhoz és megkapjam végre azt a nyamvadt kabriot. Szóval mi a pontos címe? És gyorspostával még odaér holnapig?

2017. dec. 5. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy odaer. Hany eves vagy?
2017. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
A cime.Èszaki sark,lucskos mákoslecsó köz 4, az irányítószám 18374210076483825190553063.Ezt okvetlenül írd rá a boritèkra különben nehezen találják meg az öreget.Ha ma este megírod a levelet a fèl nyolcas èszaki szèl mèg pont el tudja vinni.A cabriodat meg szerintem megkapod csak baxál ki egy 587-es mèretü cipőt a háztetöre,mert az ablakba úgyse fèrne el.Egyèbkènt jó gyereke voltál az elmúlt 423-èvbe?
2017. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Mikulás nem ajándékoz cabriot, ne legyél ilyen telhetetlen.
2017. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, mi volt? Megkaptad végre? :)
2018. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!