Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Hogyan koptassam le finoman...

Hogyan koptassam le finoman anyukámat?

Figyelt kérdés

3 napos osztálykirándulásra szerenténk menni az osztállyal, és anyukám ragaszkodik hozzá, hogy ő kísérjen minket. Alapvetően jó fej az anyukám, de néha elég égő tud lenni... na meg aztán elég sokat káromkodok és nem szeretném ha leszidna és ezzel együtt leégetne az osztály előtt. Szerintetek mit csináljak?

14/l



2017. dec. 13. 21:54
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem nyiltan mondd el neki, hogy figyelj anya. Mar eleg nagy vagyok ahoz hogy nelkuled mennyek osztalykirandulasra, szeretnek egy kicsit kiszabadulni az itthoni kozegbol, es nem azon feszengeni, hogy epp mivel fogsz beoltani. Szeretlek, de nekem is szuksegem van mar egy kis maganelethez. Kezdek felnoni, es felugyelet igyis ugyis lesz, nem kell aggodni
2017. dec. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
80%
Majd a későbbiekben rájössz hogy mennyire jó is az hogy ott van melletted, segít, támogat az édesanyád. Tudom én is ilyen voltam. Égő volt ha csak együtt jöttünk haza. Mára már ha csak tehetem és az időm engedi elé megyek mikor végez és együtt jövünk haza. Még nem értheted meg. De ha kezdesz felnőni és rájössz hogy a világ tényleg nem olyan egyszerű mint ahogy azt gondoltad. Majd akkor rájössz. :D Tudom eléggé klisés, én sem hittem el, de tényleg így van. 20/F
2017. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!