Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit kérjek mikulásra az...

Mit kérjek mikulásra az osztálytársamtol?

Figyelt kérdés

Szóval megint volt olyan hogy ki kell húzni valakit és annak kell venni valamit.Engem egy fiú húzott ki( lány vagyok) és oda jött és megkérdezte mit kérek mikulásra. Azt mondtam holnap megmondom. Tudom fura hogy tőletek kérdezem mit kérjek. Tulajdonságaim:

-szeretek olvasni( de konyvet nem akarok tolle kérni)

-szeretem a műkörmöket,körömlakkokat.

-imádok rajzolni

-szeretem a noteszeket,golyóstollakat



2018. dec. 4. 18:27
 1/10 A kérdező kommentje:
És az allatokat is imádom.
2018. dec. 4. 18:31
 2/10 anonim válasza:
51%
Mikulás csak csokit hoz nem?:) kérj töle egy vacsorát, fizessen ő és hagyd ott:)
2018. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Leírod, hogy miket szeretsz és nem tudod, hogy mit kérj?

A Mikulás édességet szokott hozni, nem is értem, hogy egy osztálytárstól miért ilyeneket kell kérni..

Nem tolle, hanem tőle.

2018. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ėn nem akarnėk problėmát okozni neki, se anyagilag lehuzni, igy mondanâm hogy: bàrmilyen csokinak örülök..
2018. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnöknő mondta hogy ne csak csokit vegyunk hanem mást is. De ha te jobban tudod akkor jó,lol.
2018. dec. 4. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérj noteszt és / vagy golyóstollat. Az mindig hasznos és még szereted is, őt sem dönti anyagi romlásba. Rendes tőle, hogy megkérdezte. :-)
2018. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jah és 2069 forintért kell vásárolni.
2018. dec. 4. 19:32
 8/10 A kérdező kommentje:
A 6. Válaszoló köszi. Végre egy normális válasz.❤
2018. dec. 4. 19:34
 9/10 anonim válasza:
Kérj egy kopaszkutyát (ugye szereted az állatokat) meg egy filctollat, oszt firkáld össze!
2018. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Xdddd Gratulálok😑
2018. dec. 6. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!