Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » A fogyókúrázók hogyan vészelik...

A fogyókúrázók hogyan vészelik át a Mikulást?

Figyelt kérdés
Ez az ünnep sok csokival jár ugyebár, rengeteget kapunk ebben az időben. Bár mondtam sok rokonomnak, hogy én nem kérek csokit, vegyenek inkább mandulát vagy ilyesmit, így is elég sok összegyűlt már a távolabbi rokonoktól, és a java még csak most jön gondolom.

2018. dec. 4. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Továbbajándékozod és levan a gond. Azért mert kapsz nem kell megenni.
2018. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem van egy extrém édesszájú párom, bármilyen csokit feleszik helyettem :D Már évek óta ő intézi az ilyesmit. A legszimpatikusabb csokit én eszem meg, a többit neki adom. Amúgy alapvetően mindketten elhagytuk a cukrot már sok éve... De ő jobban bírja, ha mégis eszi. De mi csak az anyjától kapunk mikuláscsomagot, az pedig nem hatalmas mennyiség. Nem is tudom, mit kezdenénk több kiló csokival... Annyi cukrot nem akarnánk megenni se rövid, se hosszú idő alatt, szerintem informálnánk a rokonokat, hogy akkor kösz, nem, adja másnak.


Ha elég fegyelmezett vagy s a te életmódodban valamikor lesz cukor, be is oszthatod vagy elrakhatod a fogyókúrád utáni időre... Néha pedig kilengésként ehetsz belőle, ha az neked jó.


Nekem a csoki fogyáskor is alap, csak az nem cukros, hanem a diétámhoz sokkal megfelelőbb összetételű, bár így is kis mennyiségben fér be, ami nem gond.

2018. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért jobb a mandula.

100 gramm tejcsoki 587 kcal, 100 g étcsoki 546 kcal, míg 100 g mandula 626 kcal.

Amúgy mindent lehet enni, nem fogsz hízni pár kocka csokitól, ha pl. annyival kevesebb krumplit eszel, vagy beiktatsz valami plusz mozgást.

2018. dec. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt biztos nagyon fognak örülni annak a sok csokinak.

2018. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteg összejött! Több helyre viszek belőle mint adomány! Családsegítő, gyermekotthon stb... nagyon örülnek neki!
2018. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyakrabban járok edzőterembe és hosszabb ideig edzek, így többet ehetek. Normál esetben 2500 kalóriát eszek naponta, de különleges alkalmak esetén (karácsony, szilveszter, születésnap, stb) napi 3500 is összejön.
2019. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert jönnek az ünnepek, nem kötelező háromszor annyit enni.
2019. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simn előtte megmondom mindenkinek, hogy idén az édesség nem játszik. És így. Amúgy meg vannak diéta-kompatibilis Mikuláscsomagba valók, mint mandarin vagy gyümölcstea.
2020. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!