Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Szeretnék nevet változtatni,...

Szeretnék nevet változtatni, melyik név tetszik nektek jobban? A bőség zavarával küzdök. Ami szóba jöhet; Nikol, Niké, Joana, Jana, Lara

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 14:04
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
89%

Csinálhattál volna szavazást 😃


De a Lara a legtrendibb, ez tény. És én is arra szavaznék.

De azt is tudni kell, hogy tavaly a 17. leggyakoribb női név lett, 479-szer lett első keresztnév, tehát gyakori:

[link]

2020. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim válasza:
100%
Pont ez az, hogy trendi azt hiszem a Lara croft filmek óta úgyhogy már mindenki Lili Lora Lara szóval szerintem lecsengős.
2020. máj. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim válasza:
89%
Larából mostanában annyi van, mint regen Anikóból vagy Ágnesből, Editből. Persze nem véletlen, szep név mindegyik. És nem mindenkinél szempont, hogy ritka neve legyen.
2020. máj. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
89%
Lara lenne ezek közül a legjobb választás, ha már nagyon muszáj :)
2020. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
78%
Nekem igazából egyik sem tetszik ezek közül, de talán még a Jana a leginkább elfogadható.
2020. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
70%
SZERINTEM (vagyis ez saját vélemény, nem a tutit mondom meg) a Lara az egyetlen, ami normális. A többi cigányos, feltűnési viszketegséges, főleg a Niké (legalább olyan rossz, mint az Afrodité, Adonisz, Akhillesz stb - kivéve persze ha görög származású vagy), a Joana (ez az Ekaterina kategória, csak egy fokkal jobb, mint a fonetikusan átvett Dzsesszika, Jekatyerina, Dzsenifer) és a Nikol, ami egy becenév és aminek ott van a sokkal normálisabb Nikolett(a) formája, amit ugyanúgy lehet Nikolnak hívni. A Jana még elmegy egy szlávos, esetleg németes vezetéknévhez, de arról meg sokan az ásványvízre asszociálnak, egy Kovács/Szabó/Varga/Nagy stb magyar vezetéknevű Jana meg megint csak elég vicces.
2020. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
75%
Nikol és a Lara ezek közül a legjobb
2020. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. A kérdést, azért tettem fel, mert utálom a nevem..sokak szerint szép, amúgy 3 éve a leggyakoribb női név. Ezért sem szeretem, meg azért sem mert akitől kaptam csak bántott. Nos majdnem mindegy is hogy melyik név a fent felsorolt nevek közül...csak az ne legyen, ami most van. A Nikol és a Lara nálam is nyerő! 😉
2020. máj. 20. 21:05
 29/44 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom, mit esznek a Lara néven, rohadt divatos és randa, de papagájodnak jó lesz. A tied meg legyen szép: Katalin, Julianna - ilyesmi.

(és most dühödt lepontozás következik a divatmajmoktól)

2020. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
A Katalintól is mentsen meg a jóIsten..
2020. máj. 20. 21:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!