Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit kérjek névnapomra a...

Mit kérjek névnapomra a szüleimtől?

Figyelt kérdés

Azt mondták, hogy muszáj kérnem valamit, (amúgy én semmit nem akarnék, mert szerintem nem érdemelnék meg semmit) úgyhogy én ezeken gondolkozok:


1. Egy kulcs a szobám ajtajához (zárcsere): (Nem tudom mennyibe kerülne...) Ezt már naagyon régóta szeretném, mert sokszor berontanak a tesóim hozzám, még pont rosszkor is. És ez nagyon zavaró. Néha még a cuccaim között is turkálnak. stb...


2. Laptopasztal: Kinéztem (mindegy hogy hol) egy laptop/reggeliző asztalt 3000Ft-ért a neten. Azért lenne jó, mert régebben mindig az ölemben volt a laptopom, amitől több töltőm is behalt, és eléggé koszolódott is. Ez egyébként nekem kényelmesebb is lenne, mintha asztalnál kellene ülnöm, vagy engem melegítene (mikor rajtam van, amikor az ágyban fekszek) .



2020. júl. 21. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jól hangzik, akár mindkettőt mondhatod, hátha megadják.
2020. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Hát, gondold végig, hogy melyik a nélkülözhetetlenebb. Vagy kérd el a drágábbnak az árát pénz formájában,és majd később eldöntöd;ha ilyet lehet.
2020. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Feldobtam egy ötvenest. Az jött ki, hogy laptopasztal.
2020. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2020. júl. 21. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Már kezdtem aggódni, hogy valami hüle telefon dilemma lesz s kellemes meglepetés, hogy értelmes dolgok, jó indokkal:)


Bármelyiket vagy mind a kettőt kérheted szerintem:)

2020. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!