Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Tudnátok segíteni az ajándékban ?

Tudnátok segíteni az ajándékban ?

Figyelt kérdés

Elég sürgős lenne a válasz, mert hétfőn lesz a lányom névnapja és egyedül ezt kérte


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-ki..


A kérdés,hogy a mágneses szemhéjtus bármelyik mágneses pillára alkalmazható?



2021. szept. 4. 10:58
A kérdező szavazást indított:
Igen lehet
Nem,nem igazán
19 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És mielőtt valaki kérdezi,nem nem tudtam előtte beszerezni,most van rá pénz és sürget az idő
2021. szept. 4. 10:59
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb mágneses szempilla úgy működik hogy alulról és felülről rak egyet-egyet a felső szempillájához és azok tapadnak össze. Akkor pontosan mihez is kell neki a mágneses szemhéjtus? De amúgy hosszú távon jobban megéri pilláshoz járni mert szebb is a végeredmény meg a mágneses pilla hiába tűnik olcsóbb megoldásnak de nem lehet azt sem örökké használni, bizonyos időnként ugyanúgy újat kell venni.
2021. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

A mágneses szemhéjtus azért kell, hogy először kihúzza a szemét vele mintha egy tusvonalat húzna, és arra fog tapadni a műszempilla.


Én nem használnék ilyet, ki tudja milyen. Én töltetem a műszempilláimat, és nagyon szép az eredménye, 3-4 hétig tart.

2021. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
MOndjuk azt nem rétem ha oda kiírtad, akkor minek ide is?
2021. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Mert választ akar:)
2021. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Zakariás a lány?
2021. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

13e Ft csináltak neki egyszer 1 hét után leesett

Átment egy másikhoz az 20 csinálta 1.5 hétig bírta

A kozmetikusokrol az a végeredmény,hogy direkt így csinálják,hogy vissza menjenek a vendégek és újra és újra töltsék a pillát mert nekik csak így éri meg

2021. szept. 4. 14:50
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
6# Mit jelent, hogy Zakariás?
2021. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én se értettem azt a kommentet
2021. szept. 4. 14:56
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 Mondjuk utána kéne nézni hogy kihez megy, véleményeket olvasni róla. Én 8k-ért szoktam csináltatni (Budapesten) és 3-4 hétig simán kibírja minden gond nélkül. Amúgy nem éri meg nekik az hogy felrakják és 1,5 hét után leesik mert akkor az az ember valószínűleg soha többé nem megy vissza oda és esetleg még egy negatív véleményt is ír. Az sokkal célszerűbb ha kialakítanak egy megbízható vevőkört akik rendszeresen járnak hozzájuk 3-4 hetente, de mindig visszamennek mert elégedettek az eredménnyel. Legalábbis aki értelmesen gondolkozik annak az utóbbi sokkal megérősebb.
2021. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!