Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Női pszichiáternek névnapjára,...

Női pszichiáternek névnapjára,januárban mit illik adni?45 év körüli.Utókarácsonyra is kicsit!

Figyelt kérdés
Több mint 10 éve kezel!Megírt sok papírt anno a leszázalékolásra!stb.

2021. dec. 18. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Te ismered nem mi
2021. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom,de ilyenkor mi illik? Bon bon,csoki,kávé.bor?Nem tudom iszik-e vagy kávézik-e!Ilyeneket nyilván nem beszélünk!
2021. dec. 18. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Virágot mindig lehet adni. Akár csokor, akár igényesebb cserepes virág szép kaspóban.
2021. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Megírt sok papírt anno a leszázalékolásra!stb."

Ez a dolga, nem?

Ha ismernéd legalább annyira, hogy tudd, kávézik-e, akkor oké, de ha semmit se tudsz róla, nem hinném, hogy illene...

2021. dec. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért több mint 10 éve járok hozzá.
2021. dec. 19. 09:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tavaly nem adtál neki semmit, úgy láttad, hogy zokon vette? Nem hinném... Ő is tudja, hogy nem személyes a kapcsolatotok, hanem kliensi. De ha viszel neki egy desszertet, abból baj nem lehet. :)
2021. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Apunak is van olyan orvosa,akihez 2-3 havonta jár.Mondjuk ő férfi,de sokszor visz gyümölcsöt bort,vagy valamit.És mindig örül neki.
2021. dec. 19. 10:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg több olyan kollégám is van, akikkel már több mint 20 éve együtt dolgozom, mégsem adunk egymásnak névnapi ajándékot, pedig jóban vagyunk. :) Csak azt akarom mondani, hogy szerintem nem várja el, nem illetlenség az sem, ha nem viszel semmit, szerintem már az is nagyon jól fog esni neki, ha egyáltalán szóban felköszöntöd, de nem akarlak lebeszélni. :)
2021. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!