Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Milyet vegyek a lányomnak?

Milyet vegyek a lányomnak?

Figyelt kérdés

Névnapja lesz a lányomnak.

Kérdeztem tőle,hogy minek örülne azt mondta,hogy nem kell nagy dolog,de ha szeretnék venni neki,akkor egy hámlasztót és fényvédőt szeretne.Elég zsíros az arcbőre fénylik,nincsenek pattanásai se miteszere,nem sminkel,a szeme alatt elég sötét karikák vannak,de az csak a kevés alvástól, korán szokott felkelni,keveset alszik,és rosszul.Tanácstalan vagyok,hogy az ő arcbőréhez milyen kell,azt se tudom mik ezek.Kérdéseim a következőek:

mire jó egy hámlasztó,kinek ajánlott és miért,és heti hányszor kell?.


A másik kérdésem,hogy milyen fényvédők vannak zsíros arcra?


Én még a sötét karikás szemeire is szeretnék valamit, de én tényleg tanácstalan vagyok,hogy mi lenne jó.

Kérlek segítsetek. Köszönöm.


Kozmetikushoz nem szeretne menni és én is drágálom kicsit



2022. febr. 5. 06:11
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam,hogy elég érzékeny a bőre főleg így télen.Sokszor előfordul,hogy kint van az utcán sétál csak pár percet,bemegy a boltba és pillanatok alatt piros foltok jelennek meg elvétve az arcán,kb fél óráig látni aztán elmúlik.

Ez csak ősz végétől-tél végéig jellemző.

zsíros és pirosodásra hajlamos bőre van,de csak a hideg miatt


Szóval alapból milyen hámlaszto lenne jó neki,és milyen ezekre a hideg időkre

2022. febr. 5. 06:16
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

skinsmart.hu

Rengeteg termék van jó és érthető leírásokkal. Vannak olcsóbb és drágább termékek.

2022. febr. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért az is fontos lenne, hogy hány éves. Mást ajánlanánk egy 13 évesnek, mást egy 23 évesnek.

De viszont, miért nem ő választhatja ki magának? Ezek szerint sokkal jobban ért hozzá, mint te. Lehet meg is van a kiszemelt terméke.

2022. febr. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Fáradtság miatti karikás szemre meg egyértelműen alvás kell. Azt semmi krém nem hozza rendbe.
2022. febr. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

26 éves

Ő se ért hozzá semennyire, hiába olvas utána, semmivel sem lesz okosabb mindenhol mást írnak,de egyre jobban zavarja a zsíros bőre és,hogy a hidegben kipirosodik neki

2022. febr. 5. 06:45
 6/26 A kérdező kommentje:
Hamar elalszik,csak részletekben,sokszor felkel,forgolodik, próbált már egy csomó gyógyteát,de semmi hatása
2022. febr. 5. 06:46
 7/26 A kérdező kommentje:

#2 megnéztem az oldalt

Elég drága minden, most ha csak egy hámlasztó egy fényvédőt és egy hidratáló,30-40e Ft

2022. febr. 5. 06:47
 8/26 A kérdező kommentje:

Jobban megnéztem ezeket a cuccokat,én is bizonytalan vagyok,mindenhol azt írja zsíros pattanásos miteszeres bőrre ajánlott.

A lányom arca olyan puha és sima,mint a babapopsi csak rohadt zsíros.

Hát még én is elveszek ennyi fajta féle variációk között

Így se lettem okosabb megjobban összezavart

2022. febr. 5. 06:54
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Hámlasztó:

[link]

Zsíros bőrre:

[link]

Hidratálásra:

[link]

Fényvédőnek meg bármelyik középkategóriás arcra való fényvédő megteszi, 30 Spf-tól.

Ezek otthon is megvehetőek, az előző is mondta, skinsmarton.

2022. febr. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerübb volna akkor inkább valami kozmetikushoz elvinni akár mint ajándék aztán személyesen ajánl rá termékeket.
2022. febr. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!