Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Ha nem tudom biztosan a több...

Ha nem tudom biztosan a több névnapja közül mikor tartja, kínos felköszönteni, majd megkérdezni, hogy egyébként mikor szokta tartani?

Figyelt kérdés
Szerintem inkább figyelmes, de nem akarok bunkónak tűnni, már sokszor belefutottam ilyen hülyeségek miatt abba, hogy bunkónak tituláltak, szóval kíváncsi vagyok mások véleményére is.

2022. febr. 6. 13:37
 1/8 B2man válasza:
90%
Nem, ha nem tudod biztosan, jobb többször, mint egyszer sem!
2022. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szia! Nem tudom, egyébként mikor tartod, de Boldog Névnapot kívánok!"

a boldog névnapot-nál előhúzod az ajándékot (már amennyiben nem csak szóban koszöntöd)


Így csináltam, és nem volt gond, örült neki, majd megmondta, hogy melyik nap tartja valójában.

2022. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Én biztosan megkérdezném először, hogy "amúgy ma tartod a névnapodat?" Ha igen, akkor felköszöntés, ha nem, akkor visszakérdezés, hogy hanem mikor.
2022. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
szokta egyaltalan tartani?
2022. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akkor van, akkor legfeljebb, mondja, hogy köszönöm, de máskor tartom. És akkor már tudni fogod, hogy mikor tartja :)
2022. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog azon megsértődni, hogy felköszöntöd. Csak miután megkérdezted, írd fel, mikor tartja, mert minden évben megkérdezni már gáz.
2022. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, tervezem feljegyezni😅😅
2022. febr. 8. 20:35
 8/8 anonim válasza:
Köszöntsd fel aztán majd mondja ha nem akkor tartja
2022. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!