Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Ma van a Névnapom! Nektek is...

Ma van a Névnapom! Nektek is ilyen sz*r szokott lenni a sajátotoké?

Figyelt kérdés

Ma már sírással kezdődött a reggel, a párom le se sz*rt :S

Marha jó volt. 5 ember odakiabálta a semmiből, hogy Boldog Névnapot! Oszt kész!

A mai napom, ugyan olyan mint a többi!

Unalmas, feszült. És még oylan emberkék is megjelentek, akik nagyon nem hiányoztak! :-S :( Nagyon nem kellettek volna oda! Nálatok mi újság? Ti tartotok Névnapot, vagy nektek is ilyen rossz szokott lenni?


Várom a válaszokat!


Üdv: Gabriella



2011. dec. 12. 19:51
 1/10 anonim válasza:
szerintem ezen ne görcsölj, a névnapokat a legtöbb ember nem is figyeli. az enyém (nyáron van) anyámnak éjfél előtt 10 perccel jutott eszébe, pedig együtt nyaraltunk. amúgy boldog névnapot, neked is és minden gabriellának!
2011. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen nekem is ilyen volt a tegnapi névnap.

Reggel épp hogy sikeresen beértem suliba.

Utána rohantam órára ahol lehurrog a tanár olyanért ami nem is én voltam.

Ezek után belémkötöttek a szakmunkások /nálunk van gimi szakközép szakmunkás de szakmunkásban is van különbség a kétosztály közt.../ és még engem cs*szett le egy másik tanár

és hogy örüljél nekem kb. 2en szóltak csak oda hogy boldog névnapot

délután anya elcipelt egy orvoshoz, semmi kedvem nem volt menni hozzáteszem

meg megjegyzem állandólagosan gyógyszert szedek, beteg vagyok

és próbálok normális életet élni

de nem képes se anya se mama senkisem 1napra arról a témáról leszállni hogy így kell szednem a szteroidot meg ugy meg amúgy

pedig zavar nem egyszer mondtam nekik

1x mikor rájuk szóltam 5 perc se múlt el folytaták tovább

szerinted ez jobb?

2011. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Köszönöm a bíztatást! :)


Kedves Második Kérdező!

Sajnálom, hogy ilyen volt a tegnapi napod! Nem jobb az az élet:-/ Én pl nem tudnék úgy élni!

Én is szedtem gyógyszert! Hál Istennek csak fél évig, mert nem úgy vagyok beteg!

2011. dec. 13. 21:04
 4/10 anonim válasza:
Én egész iskoláskoromba mindig a névnapomon kaptam meg az év végi bizonyítványt.Egy idő után már tudtam,hogy nem fogok semmit kapni..sőt ünnepelve se lesz.7 éves koromig volt ünnepelve.
2011. dec. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem soha életemben! De a születésnapom sem! Én nem is az ünneplést várom el, vagy szeretném... Én csak békét és szeretetet szeretnék! Soha nem fogom elfelejteni azt, hogy sírok, mert fáj valami de a párom ott ül melette és le e sz*rja h. sírok :-S...
2011. dec. 14. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:

valószínű azért sz.rja le, hogy sírsz, mert állandóan sírsz, és immunis rá. meg egyébként is, egyrészt a nőknek mást jelent a sírás, náluk létezik az a fogalom, hogy kibőgtem magam, és jól vagyok. tehát az nem igazi sírás, csak egyfajta gyógykezelési eljárás.

Másrészt a nők zsarolásból is sírnak.

2011. dec. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

hát igen... nekem is ilyen sz@r szokottlenni a névnap :/

de kit érdekel nem igaz ? :D

:$ :(

2011. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Djking888 válasza:
Nekem is ilyen sz!!ar szokot lenni
2011. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem sem szokott minden összejönni a névnapomon, általában feszültebb vagyok, mert legalább azon az egy napon több törődést várok el, és ha mégis leszarnak, akkor ideges leszek, kiakadok, és mindenkivel összeveszek. nálam ilyen egy normális névnap. bár hozzáteszem, az édesanyámnak mindig eszébe jutok, és kapok valami apróságot, általában csokit.
2011. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem karácsonykor van és kevés embernek jut eszébe, van hogy még anyukámnak sem... :(
2012. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!