Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Párom névnapjára szerintetek...

Párom névnapjára szerintetek mit vegyek? 30 éves férfi és 2 hónapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Ötleteket szeretnék. az üdülés kizárva... bármilyen kreatív ötletre vevő vagyok :)
2012. máj. 7. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok.

Szeretek enni.

2012. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet :) ez egynek jó lesz :)
2012. máj. 8. 15:16
 3/6 ismeretlenXDD válasza:
Szerintem, ha szereti a kocsikat, akkor vmi kis kocsis kulcstartót,kocsis hűtőmágnest, vagy egy olyan újságot, ami kocsikról szól, de a párod még nem az előfizetője. Az én apukám is mindig ilyeneket kap anyukámtól(magának szülinapjára egy igazi kocsit vett, de névnapra az sook). De (ez lehet, h egy sosem teljesülő dolog)szerintem , ha szereznél az egyik kedvenc énekes,-labdarúgó,-sztár,-mittomén milyétől egy autogrammot egy hozzá kapcsolódó(ez semmilyen esetben sem kötelező, de sztem ötletes) dologra szereznél. Pl. kedvenc(most csak mondok vmit) csocsósától, egy csocsógolyóra aláírás. Persze ezt nehéz lenne megvalósítani, de azért ne felejtsd el.
2012. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én apám vasútmániás, és a vasúttörténetibe mentünk. Ezt persz módosíthatod kedved szerint pl. meccs v. filmnézés, közlekedési múzeum stb.
2012. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kranpusz válasza:
Én nem akarok beleszólni a dolgodba de nagyon fiatal a kapcsolatotok ezert erdemes olyat adni ami Rólad szól, Veled kapcsolatos...ha érted... :)
2012. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egy üveg bort vegyél és kereteztess be rolatok egy képet
2012. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!