Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Milyen ajándékot adnátok egy...

Milyen ajándékot adnátok egy lassan 30éves férfinak?

Figyelt kérdés

Névnapja lesz, és úgy gondoltam, hogy elviszem egy fürdőbe, és azt én fizetem, de még marad 4ezer forintom, és nem tudom, hogy mit vegyek neki.

Ital kilőve, ételt sem tudok hirtelen csinálni neki, mert nincs itthon semmi kb.

Hiába gondolkozok, nincs ötletem, mit tudnék neki adni, ami kézzel fogható. Minden ajándék olyan gagyinak tűnik, ha arra gondolok, hogy neki adom. Igen, nehéz neki ajándékot venni, mert nem hinném, hogy van olyan dolog, ami nem lenne neki, de szeretné/használná:D


2013. márc. 20. 12:50
 1/7 anonim válasza:
36%

En 4 ezer forintbol be tudok vasarolni amiböl tudok fözni, az altalaban tetszik a pasiknak. (+szex)

Nagyon fiatal vagy? Vagy csak utalsz fözni?

2013. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
31%
Hát igen nehéz lehet, pláne, hogy gondolom az elődöd kreatívabb volt.
2013. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk nincs időm elmenni boltba, mert az is félórányira van, és nem készülne el? Plusz tavaly valentin-napra is főztem. Nem akarom ismételni magam.

És igenis kreatív vagyok, csak tudod, mint már írtam, nem tudok neki mit venni. Volt, hogy csináltam saját készítésű kártyákat amiket felhasználhat(főzz nekem, éssatöbbi),de a mai napig a fiókban van.Tavaly névnapjára bicskát és parfümöt vettem, mert parfümje pont fogyóban volt, bicskát pedig shell-pontokból akart venni, de megelőztem.

Csak és kizárólag Gas boltban vásárol, ott pedig 4ezer forinttal kitörölhetem. Így ruha/kiegészítők is kizárva.

Nem magyarázkodok túl, mert a lényeg az az, hogy nehéz neki ajándékot vásárolni. Plusz ilyen elcsépelt dolgokat sem szeretnék neki venni, mert annál az is jobb, ha csak felköszöntöm..de mindegy, igazából aki nem ismeri, úgy sem érti meg, hogy nem könnyű ajándékot választani.

Egyébként halkan megsúgom, hogy más, aki kap tőlem ajándékot, iszonyatosan tud örülni, és szinte mindig kitalálom, hogy mi a jó ajándék. De kíváncsi lennék, hogy neked mi lenne a nagy ötleted:D Mert kisujjból tudnék választ adni rá, hogy az miért nem jó:)))

2013. márc. 20. 14:14
 4/7 tepertyu válasza:
50%
Egy guminőt!!!
2013. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem tudom aktuális e még, de szerintem nem kell olyan nagy dobra verni. Ez csak egy névnap. A fürdő mellé egy kulcstartó... vagy valami hasonló apróság max.
2013. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szokott fürdeni, hogy el kell vinned fürdőbe?
2013. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
csomag gumit :d
2013. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!