Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit csináljak a legjobb...

Mit csináljak a legjobb barátnőmnek névnapjára?

Figyelt kérdés
Valami személyes,saját készítésű ajándékra gondoltam. Nem olyan rég óta (kb fél éve) vagyunk barátnők, már régebb óta ismerjük egymást, de most lettünk igazán jóban,mindent megosztunk egymással. Pénzem jelenleg nincs, ezért gondoltam valami saját készítésűre. Van egy sütis ötletem, mert nagyon szereti a sütiket és egyelőre tovább nem jutottam... Fotóalbumokat meg hasonlókat ne is mondjatok, mert nincsenek közös képeink..Előre is köszönöm, a válaszokat! Egyébként ő 25 éves én pedig 23.
2013. ápr. 22. 19:17
 1/4 anonim válasza:
16%
Jöjj össze vele előtte, egy kis nyali-fali (lányok nagy része úgyis biszex), titokban felveszed, s odaadod neki a videót névnapján. Ez biztos egyedi ajándék lenne, de, ha nem, akkor friends forever feliratú valamit. Ha videó lesz én is kérek egy példányt.
2013. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lányok nagy része biszex? Ezt hol olvastad? azért mert a kis 16éves ribancok ezzel próbálják meg magukra felhívni a figyelmet, hogy nyalják-falják egymást a barátnőikkel, nem biszexek..és ne általánosíts..kössz a semmit!
2013. ápr. 27. 14:29
 3/4 anonim válasza:
0%
Sztem pedig az nagyobb resze, de mindegy. A friend forever-os cucc azert nem volt semmi, a videoban pedig csak biztam, hatha.
2013. ápr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pólófestés, hogy legyen ugyanolyan kézzel festett pólótok, vagy fújt. Esetleg lehet egy igazi csajozós este.. frizura készítés, dumcsizás, sminkelés ilyesmi.. Készíthetsz neki főzött vagy só liszt gyurmából valamit.. csinálhatsz karkötőt.. rengetek kreatív ötlet van a neten!
2013. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!