Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit vegyek/csináljak a, ,...

Wolfox20 kérdése:

Mit vegyek/csináljak a, , legjobb barátnőmnek" a névnapjára?

Figyelt kérdés

Ő 14, én 13, kb ugyanaz érdekli, mint a legtöbb 14 évest. Szereti az animéket. Mostanában már nem beszélünk annyit, mint régen, ezért tettem ,," közé. A jellegtelen ajándékötletek nagyon nem érdelelnek(neves cuccok, csoki, plüssállatka, stb...).

6.-án van a névnapja, sz'al addig kéne valami ötlet.

Köszi!

Ui.: lehet, hogy már nagyon elegetek van ezekből a ,,mit vegyek neki" kérdésekből, de ez van. Tényleg semmi ötletem sincs.:/



2013. jún. 2. 21:31
 1/5 anonim válasza:
Hát ha szereti az animéket vegyél neki egy animés újságot vagy vmi olyan ruhát amin ilyen anime karakter van vagy adj neki egy pergőrúgást arra öröké emlékezne sose felejtené el. :)
2013. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. jún. 4. 07:24
 3/5 anonim válasza:
esetleg rajzolhatsz is neki a kedvenc animéjéből... pl. mi egyszer ezt találtuk ki karácsonyra egymásnak a csajokkal, mindenki rajzolt. mivel nekem nem jó a kézügyességem, rátettem a papirt a monitorra és átrajzoltam nagyjából, utána csak kiegészitettem, tetszett nekik...
2013. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Torta az jöhet bármilyen alkalomra.
2013. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mit vettél v. csináltál végül?
2013. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!