Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Párotoknak mit szoktatok...

Párotoknak mit szoktatok névnap alkalmábol venni, készîteni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Köszöntöm, reggeli az ágyba, estére kultúr program, ha van időnk, sok, sok csók és puszi.

Nem az ajándék érdekli, nem materialista, őt a gesztus, a közös élmény teszi boldoggá és a figyelmesség.

2015. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Simán felköszöntöm, puszival.
2015. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sütit szoktam adni -saját készítésű - és bonbont szoktam kapni (virágnak jobban örülnék).
2015. febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Régebben sütit készítettem, de mostanában már nem tökölök két szelet sütiért, inkább beülünk egy cukrászdába, vagy veszek neki egy túrórudit.
2015. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Cukrászda, csoki
2015. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dajjer válasza:

Szerintem mindig jobb egy kézzel készített ajándék, mint valami vásárolt...

Tehát jobban örülök egy kézzel készített sütinek, karkötőnek stb, mint egy parfümnek, mert azzal nem foglalkozott, illetve de, csak nem úgy...

Mert mikor kézzel készítünk valamit, az időigényes és szeretetből tesszük, míg elmegyek x összeget ráköltök valakire, hát az azért nem ugyanaz szerintem (persze, valószínűleg gyengébb minőségű lesz az általam gyártott cucc, de sokkal többet ér!)

2015. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a legkedvesebb ajándék a barátnőmtől egy rajzolt kis napló volt. Persze ő jól is tud rajzolni, azért ezt hozzáteszem. A többit már elfelejtettem, de ez megmaradt.

Egyébként pólókat, ruhákat szoktunk egymásnak venni.

2015. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dolores55 ***** válasza:
Csak és kizárólag saját készítésű dolgokat. Gyümölcsből készített virágot.
2015. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ásót kapott.
2015. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!