Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit vegyek apának a névnapjára?

Mit vegyek apának a névnapjára?

Figyelt kérdés

Eddig pólót, inget vettem neki szinte majdnem minden alkalomra.. de most nem szeretnék neki azt venni, mert unalmasnak találom, hogy csak ilyet veszek..

Sütni nem szeretnék mert messziről fogok utazni hozzá és az úton elromlana..

Ti miket vásároltok édesapátok névnapjára?

(Én 9.000 ft értékben gondoltam neki ajándékot)

Apukámról annyit, hogy kondizik/fut, nem dohányzik se nem iszik. Néha eljár horgászni és imádja Tommy Hilfigert vagy mit... viszont amint említettem, ruhát nem szeretnék neki venni.

Ötletek?



2015. máj. 19. 12:26
 1/5 anonim válasza:
100%
Én is apuka vagyok és a legjobban a saját készítésű ajándéknak örülök. Tehát amit a lányom vagy fiam készít nekem. Örök emlék és nem dobja ki az ember még évek múlva sem. Majd ha egyszer szülő leszel, megérted. :-)
2015. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsot! :)

Csak en mivel 16 multam ezert gondoltam, hogy inkabb vasarolok neki..

De lehet akkor keszitek neki valami kis ajandekot. :)

2015. máj. 20. 12:39
 3/5 anonim válasza:
100%

Szívesen. :-)

Az egyik lányom pont olyan idős, mint te és szinte mindig valami szép rajzot kapok tőle amit aztán kiteszek a hűtőre mágnessel. A régieket meg folyamatosan archiválom, mert már annyi van belőle. :-)

Általában valami olyan témát választ, ami az aktuális évben történt és emlékezetes volt mindannyiunk számára a családban. Neki is jó, mert a pénze nem megy el (számomra) buta ajándékra, meg nekem is, mert így egész évben nézegethetem a számomra készített ajándékát... :-)

2015. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Személyesen készített ajándékot mondanám én is. Az sokkal többet jelent. De pl, egy képkeret, és tehetsz bele róla, rólad, családról képet. Az is személyes, és akár magad is elkészítheted. Nem romlik, ha utazol :P, és a kép mondjuk lehet, ha van, horgászós, kedvenc kép is. Vagy egy album.
2015. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én azt csináltam, bár a húgomnak, hogy csináltam egy montázst róla. Apukád esetében:gyerekkori képek, aztán esküvői, majd az egész család stb., aztán még ehez adsz vmi apróságot,pl. egy bonbont
2015. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!