Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Miért van az, hogy valaki nem...

Miért van az, hogy valaki nem szeret beszélni a névnapjáról?

Figyelt kérdés
Fel akartam köszönteni facebookon, de azt mondta nem akkor van a névnapja..megkérdeztem hogy akkor mikor van, de azt mondta inkább hagyjuk..pedig ez egy szimpla kérdés volt csak..

2015. szept. 9. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert rüheli a köszöntősdiket. Magam is egy élő példa volnék.
2015. szept. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem mindenki tudja, de vannak akik (különböző okokból) nem ünneplik a névnapjukat, ha ez az oka akkor meg mondhatta volna, hogy ő nem ünnepli, de akkor valószínűleg te meg tovább faggatod, hogy miért nem meg izé... és ehhez meg kinek lenne kedve, így aztán egyszerűbb ennyivel lezárni a témát. Másfelől a facebook emlékeztetői annyira lesilányították ez a szokást, hogy igazából semmi egyéb mint egy ok az össznépi spammelésre. Árrasszunk el valakit köszöntő üzenetekkel mert a facebook szólt, hogy itt az idő. Szerintem ez elég ok, hogy valaki ne kérjen ebből.
2015. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen, hogy "de miért nem ünnepled, csak annyit kérdeztem mikor van, és terelt..
2015. szept. 10. 09:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem ért rá.

Nem szokta ünnepelni.

Nem akart róla beszélni, mert valami rossz emlék kapcsolódik hozzá.

Te voltál már a huszadik, aki ma ezzel jött neki.

Egyszerűen csak rossz napja volt.

2015. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy veled nem akart beszélni. És tök mindegy, hogy mit írtál volna neki.

Lehet, hogy ő nem akar veled kapcsolatban lenni és idegesíti, hogy írsz neki. Talán zaklatásnak veszi.

2015. szept. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a névnapja véletlenül egybeesik valami máshogy kellemetlen emlékű nappal, és még nem sikerült feldolgoznia.
2015. szept. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez volt az elve:

"Ha csak nem vagytok jóban annyira élőben, hogy tudod mikor ünnepli, akkor inkább ne erőltesd, mert idegenek vagytok."

2015. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!