Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit adjak a barátomnak születé...

Mit adjak a barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt, vasárnap lesz a szülinapja és nem tudom mit adjak neki, mivel annyira még nem ismerem. Szereti a gépes játékokat, haverjait, és persze engem is :D

14/l, 15/f



2017. febr. 26. 14:17
 1/9 anonim válasza:
58%
Szia! Szerintem egy finom muffinnal nem lehet mellé lőni, főleg ha szereti a sütit:) Ha azt mondod még nem ismered annyira, szerintem ez nem rossz, és legalább tudja hogy nem felejtetted el
2017. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Esetleg ha öl COD-ozik,a muffinra rá írod a betűket:D 1.voltam
2017. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Esetleg ha COD-ozik,a muffinra rá írod a betűket:D 1.voltam
2017. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Arra gondoltam,hogy egy kis üvegbe teszek kézzel írt dalszövegrészleteket amik leírják, hogy hogyan érzek iránta, leírja a kapcsolatunkat.
2017. febr. 26. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Uh... ez eleg nyalas, foleg 1 honap utan. Inkabb azt javaslom, valassz 1 idezetet, ami a legjobban kifejezi a mondanivalod, illetve: suss neki muffint/ palacsintatortat / vegyel neki egy meno mintaju egerpadot / vicces formaju pendriveot / vagy ilyesmi. Nagy ertekben ne kolts, max 3-4000 ftot szannek ra, de inkabb harmat.
2017. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy picit nyálas. Szerintem süss neki sütit vagy vegyél egérpadot vagy ha tudod hogy van valami hobbija azzal kapcsolatos dolgot.
2017. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A süti sütés jó ötlet ahogy az előttem.szólók monták. Én készítenék is kézzel egy szép üdvözlőlapot és arra írnék rá pár szép sort
2017. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a kézzel írt üdvözlőlap nagyon tetszik, viszont sütni nem tudok. Valami mást tudnátok ajánlani?
2017. febr. 28. 15:17
 9/9 anonim ***** válasza:

A kézzel készített képeslap mellé tehetsz a borítékba "utalványokat"

Mondjuk:

"ez az utalvány meghívás egy sütire,szombatonként beváltható"

"ezzel az utalvánnyal egy általad kiválasztott filmet popcornnal szervírozok a nappaliban"

Vagy hasonló

2017. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!